Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 - Tag topics metin2mmo.com

Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 Metin2 Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar bilgileri, Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar hakkında detaylı efsun bilgiler kılavuzu. detay bilgileri içerir. Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 den başka konuları arama kutundan arattırın. Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Efsunlar ne işe yarar, Efsunların açıklamaları nelerdir. Metin2 de efsunlar nerde hangi eşyada ne işe yaramaktadır. Karaktere verdiği özellikler nelerdir.. Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 Bilgileri.

Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 - Efsunlar ve detaylı açıklamaları

Metin2 de efsunlar karakterinizi güçlendiren en önemli durumlardan biridir. Bir eşyaya 4 kendinden+1 efsun küresi ile 5. efsun gelir. Bunun yanında 6.7. efsunlarda arttırma kağıdı ile birlikte delir. Bu efsunları efsun nesnesi ile efsun değişimi yapabilirsiniz.

Karşı Güç (Mistikler, Yarı İnsanlar, Orklar, Şeytanlar, Hayvanlar, Ölümsüzler) Bu bonus ilgili türlere karşı tüm saldırıları güçlendirir.
Büyü Dayanıklılığı Alınan tüm büyülü saldırıların hasarını azaltır.Büyülü saldırı becerilerini Şaman,Kara Büyü Sura ile Yakın Dövüş Ninjalar(Zehirli Bulut) kullanır.
Şimşek Dayanıklılığı Setaou sınıfı canavarlar, Yılan vadisindeki devler ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
Rüzgar Dayanıklılığı Karanlık tapınaktaki tüm canavarlar, Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
Ateş Dayanıklılığı Ateş canavarları(Doyyumhwanda bulunanlar)
Zehire Dayanıklılık Zehirlenmeye karşı direnç sağlar.
Kılıç Savunması, Çiftel Savunması, Bıçak Savunması, Çan Savunması, Yelpaze Savunması Bu bonuslar büyülü olmayan tüm saldıralara karşı,alınan zararı azaltır.
Ok Dayanıklılığı Bu bonus okçu Ninjaların verdiği hasarı azaltır,ayrıca okçu yaratık slotlarına karşı da direnç sağlar.
Sersemlik karşısında bağışıklık Sersemlemeyi önler.
Yavaşlama karşısında bağışıklık Yavaşlamayı önler.
Delici vuruş şansı Rakibe savunması yokmuşçasına vurma şansı verir.
Kritik vuruş şansı Vurulan hasarı 2 ye katlar.
Sersemletme Şansı Rakibin bilincini bir süre karıştırarak,atak yapmasını engeller.
Zehirleme Şansı Rakibi zehirler,onun HP-yüklemesi ni durdurur.Zehirleme şansı rakibin leveli ilede alakalıdır,7 levelden fazla fark olduğu zaman rakip ile aranızda zehirleme zorlaşır.Zehir rakibin toplam HP sinin %5 ini çeker bu sekilde rakibin ne kadar hpsi oldugunu hesaplayabilirsiniz.
Hasar SP tarafından absorte edilecek Rakipten alınan hasarı SP emer.
Hasar HP tarafından absorte edilecek Rakipten alınan hasarı HP emer.
SP çalma şansı Rakibin SP sini çalar.
Max.SP Toplam mana nızı arttırır.Sura ve Şaman karakterlerde isabetli vuruş şansını arttırır.
Max.HP Toplam yaşam enerjinizi arttırır.
SP-yüklemesi SP nizin daha hızlı dolmasını sağlar.
HP-yüklemesi HP nizin daha hızlı dolmasını sağlar .
EXP Bonus Şansı Alınan EXP oranını arttırır.
2 Kat yang düşürme şansı Kestiğiniz yaratıklardan,şans oranınıza göre 2 kat yang düşürmenizi sağlar.Örnek:400 yang yerine 800 yang.
2 Kat eşya düşürme şansı Kestiğiniz yaratıklardan,şans oranınıza göre 2 kat eşya düşürmenizi sağlar.
Oklardan Korunma Şansı Ok lu saldırılara karşı direnç sağlar,saldırıları durdurup vuruşların Missşeklinde etkisiz kalmasını sağlar..
Beden karşısındaki atakların bloklanması Alınan saldırıları engelleyip Miss şeklinde etkisiz kalmasını sağlar.
Vücut darbelerini yansıtma şansı Rakibin size yaptığı atağın,kendisine dönmesini sağlar.Rakip size vurması muhtemel hasarı,kendisi yer.
SP geri yüklemesi hp geri yukleme bonusundaki gibi spnizi duz vurus ve skillerle aninda doldurur
HP geri yüklemesi duz vurus ve skillerde uzerinizdeki bonus kadar ornegin % 10 hp geri yukleme sansi ise her vurusun %10 u kadar hpyi aninda kendinize yuklersiniz sans faktorudur .
Hareket Hızı Hareket hızınızı arttırır.
Saldırı Hızı Saldırı hızınızı arttırır.
Saldırı Değeri Saldırı değerini arttırır.
Büyülü Saldırı Değeri Büyülü skill vuruşlarınızda saldırı değerini arttırır.
Ortalama Hasar Normal vuruşlarda,yani düz vuruşlarda,saldırı değerinizi silaha geldiği oranda artırır.(%35 ortalama hasar gelen bir silah,bir metin taşına mevcut silahın saldırı değerinin %35 i oranında daha fazla hasar verir.)
Beceri Hasarı Skill vuruşlarınızın değerini,elinizdeki silaha geldiği oranda arttırır.Direkt olarak skill vuruşlarınıza etki eden bonustur,düz vuruşlarda bir işe yaramaz.
Büyü Hızı Beceri sürelerini kısaltıp,skillerin çabuk dolmasini sağlar.
Yavaşlatma Şansı Rakibin hareket hızını düşürüp yavaşlamasını sağlar.Ayrıca metin taşlarını keserken slotların çok az çıkmasını sağlar.
Zeka INT artar
Güç STR artar.
Çeviklik DEX artar. ceviklik ayrica damageleri arttirir yerde kalkma hiziniz artar ve skil yediginizde ayakta kalmanizi saglar ninjalara ve zihinsel karakterlere cok yararli bi skildir
Canlılık VIT artar. Hp Canı Artar

Metin2 efsunlar ve açıklamaları ile tanıştıktan sonra şimdi hangi efsun hangi iteme gelir e bakabilirsiniz. iyi pvp serverler oyunları dileriz.

Etiketler:

Yavaşlatma Şansı Efsunu ne işe yarar Metin2 Yorumları