Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü - Tag topics metin2mmo.com

Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü Yaşlı Kadın görevi yaparak Söz Yüzüğü elde edebilirsiniz. Metin2 Yaşlı Kadın dan alınan görev ile söz yüzüğü elde etme detay bilgileri içerir. Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü den başka konuları arama kutundan arattırın. Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Söz Yüzüğü nasıl alınır, Söz Yüzüğü Elde etmek için gerekenler ve görev yapımı. Söz Yüzüğü Elde etme görevi nasıl yapılır ödülleri nedir.. Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü Bilgileri.

Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü - Söz Yüzüğü Elde etme görevi yapımı

Metin2 Söz Yüzüğü Elde etme görevi; 25. lvl Gümüş Satıcısının İntikamı görevi ile size verilen bir maceradır. Bu görevi yaptığınızda size bası ödüller yanında Söz yüzüğü verilecektir. Evlenmek için ve ek özellikler kazanmak için söz yüzüğü 2 adet gerekmektedir.

25 lvl Gümüş Satıcısının İntikamı Görevi

Görev Ödülü

Söz Yüzüğü

Görevi kimden alırsınız

Yaşlı Kadın    

Görev nasıl yapılır

  • Yaşlı Kadın a git. (Bu görev haritada gözükmez.) Yaşlı kadın köy meydanında genelde falına bakem gibi sözleri ile seni beklemektedir.
  • 30 tane Jin-Hee öldür. 1. köde ve 2. köyde bulabilirsiniz. Haritanın sonlarında ışınlayıcı etrafına bakmalısınız.
  • Yaşlı Kadın a dön.

Bu görevi yaptıktan sonra size söz yüzüğü verilmiş olur. Bu yüzükle evlenebilir, eşinizle bağlılık gücünü arttırarak daha güç özelliklere sahip olabilirsiniz. Metin2 de evlenmek için oldukça gerekli bir itemdir. 2 adet gerekmekte, dişi karakter ve erkek karakterde buunması gerekir.

Etiketler:

Yaşlı Kadın Görevi: Söz Yüzüğü Yorumları