Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi - Tag topics metin2mmo.com

Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi Metin2 en iyi Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri nasıl yapılmaldır. Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri hakkında detaylı bilgiler, Lycan kılavuzu detay bilgileri içerir. Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi den başka konuları arama kutundan arattırın. Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Lycan gelişimi nasıl olmalıdır, Lycan Efsunları, Lycan Statüler ve Becerileri ile Sağlam Lycan hakkında tam rehber bilgileri. Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi Bilgileri.

Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi - Lycan Efsun, Statü, Beceri Lycan Rehberi

En sağlam Lycan metin2 rehberini okumaktasınız. Metin2 oyununun yeni kurt canavarı, yeni karakter ile tam rehber konumuzla karşınızdayız. Lycan karakteri insan vücudunda bir kurt kafalı bir canavardır.metin2 lycan, pvp serverler lycan, metin2 pvp lycan Metin2 tr takımı metin2 oyuncularının en çok oynadığı diğer oyun wolfteam olarak görmüş ki kurt karakterini oyuna dahil etmiş. Tabi bu benim düşüncem :). Lycan oldukça hızlı ve sağlam becerilere sahip bir karakterdir. Oyunun tadını alabileceğiniz. ve efsun savunması ve karakter savunması olarak yeni olduğu için milletin canını acıtabileceğiniz bir karakter.

Lycan karakterinin tek sınıfı olan İçgüdü sınıfından bahsedeceğiz. Lycanın en iyi özelliği, Kritikli becerisi ile art arda vuruş yapabilmesidir.Yani yırtma becerisi. Aynı zamanda çivit kurt ruhu ile saldırı hızını arttırması ve rakibin size vurma olasılığını düşümesi oldukça iyi bir özellik. Daha bir çok iyi yanı var. Fakat sağlam bir lycan nasıl olur biz buna bakalım;

Lycan Efsunları dizilimi;

Öncelikle önemli olarak bir not: Sağlam bir wslik Lycanınız olsun istiyorsanız, her karaktere karşı item efsunlamanız gerekmektedir. Buda 4 5 tane zırh silah ve itemler demek, envanterinizi dolduracaksınız ama ws de bir canavar olacağınıza emin olabilirsiniz.

Silah Efsunları Lycan: Dönüşümlü olması gerekir.

-Yarı İnsanlara Karşı Güçlü
-Kritik Vuruş Şansı
-Zeka
-Çeviklik
-Canlılık - Str

Taşlar konusunda taşlar için önerimiz karakter taşları kullanmanızdır. her karakter için ayrı bir silah oluşturmanız gerekebilir.

Lycan Zırh efsunları:

-Max Hp
-Kılıç Savunması
-Bıçak Savunması
-Çiftel Savunması
-Oka Karşı Dayanıklılık- hp absorbe- büyü hızı tercih edilebilir.

Taşlar:
-Savunma Taşı
-Korunma Taşı
-Yaşam Taşı

Kalkan Efsunları:

Kalkanlar için vs attığınız karakter karşı olan 61 levellik kalkanları kullanmanız doğru olur.

-Yarı İnsanlara Karşı Güçlü
-Sersemliliğe Karşı Bağışıklılık
-Zeka
-Çeviklik
-Canlılık

Bilezik Efsunları:

-Yarı İnsanlara Karşı Güçlü
-Büyü Direnci
-Delici Vuruş Şansı
-Şimşeğe Karşı Dayanıklılık
-Hp Absorbe

Kolye Efsunları:

-Max Hp
-Kılıç Savunması
-Kritik vurma şansı
-Bıçak Savunması
-Oka Karşı Dayanıklılık

Kask Efsunları:

-Yarı İnsanlara Karşı Güçlü
-Büyüye Karşı Dayanıklılık
-Zehirleme Değişimi
-Hp Absorbe
-Hp Üretimi

Ayakkabı Efsunları:

-Max Hp
-Kılıç Savunması
-Çiftel Savunması
-Bıçak Savuması
-Pençe Savunması - Kritik gelme şansı

 

Statü Sıralaması Lycan

LYCAN STATÜ : HP 45; INT 90; DEX 90; STR 90
İlk başta ınt 90 olana kadar 2 ınt 1 hp gıdıyoruz. Int 90 olunca zaten hp 45-50 olmus oluyor. Daha sonra full dex gidiyoruz. Dex fullendıkten sonra da str ye verıyoruz ta ki str 90 olana kadar.
Not: Karakterın Kırmızı Kurt Ruhu skilli karaktere ekstra saldırı gücü verir ve bu skillin değerini ''ınt'' statüsü geliştirir karakterin birincil ve en önemli skill olduğu için ınt statüsünü ilk etapta 90 yapıyoruz. Bedensel için Hava Kılıcı; Büyülü Silah için B. Keskinlik neyse bu karakter içinde bu skill o denli önemli...
Ayrıca karakter her statüye ihtıyac duyduğu için B. Silah karakteri gibi düşük seviyelerde tam verim vermez karakter. Çünkü her karakter gibi hp'ye ıhtıyac duyar, yukarıda bahsettiğim skill için ınt gerekır ve bu skıll düz vuruslarını artırdığı için bu karakter için düz vurusunda önemli olduğunu biliyoruz. Demin bahsettiğim gibi düz vurus yapan karaktere str de lazım ama surayı atlamamak gerekıyor karakterın skıllerı dex statüsü ile daha çok artmakta.

Bu nedenlerden dolayı sıralama; hp 45 / ınt 90 / dex 90 / str 90 olmalıdır.

Karakter Skill Sıralaması :
1-) Kırmızı Kurt Ruhu
2-) Çivit Kurt Ruhu
3-) Kurt Pençesi
4-) Yırtma
5-) Kurt Nefesi
6-) Kurt Atlayışı

Beceri Özelliği

Kırmızı Kurt RuhuBu skill saldırı karakterin saldırı gücünü artırır ve savunma değerinde yazdığı oran kadar delici vuruş şansını artırır. .Çivit Kurt RuhuKarakterin saldırı hızını artırır. Bunun yanında rakibin ıskalama şansını artırır.Yırtma %20 kritik orana sahiptir ve art arda 2-3 vuruş yapabilirsiniz..Kurt NefesiRakibinizi sersemletmenize yarar..Kurt PençesıKarakterin en yüksek saldırı gücüne sahip skilidir.Kurt AtlayışıGüçlü bir sıçrama ile düşmana saldırın.

metin2 lycan karakteri, Lycan ws pvp serverler, serverlar, metin2 serverler lycan


Lycanlar Hakkında önemli notlar

Arkadaşlar Lycanlar diğer karekterler gibi aynı yerde doğmaz, Lycanlar kendi özel bölgelerinde doğar ve orada 3. seviyeye kadar görev yaparsınız ve bu görevleri yapmak kendim bugün yaptım, tam tamına 20 dakika sürer(ayakkabısız,iksirsiz yalın ayak) o yüzden erkenden kasılamazsınız. Ha ben görev yapmıcam diyorsanız köye inemezsiniz  oradada npcler(Yaratıklar) var fakat 1,2,3,4,5,6,7,8,9. seviye karekterleri yani domuz kurt ayı köpek . Görevler basit zaten. Görevleri aktaracağım.


Lycanlar Bölgesi Görevleri

Lycanlar görevleri sadece lycanlara özeldir arkadaşlar yani savaşçı sura vs vs yapamaz çünkü onların bölgelerine gidemezler bu bölgede size ilk görev hemen doğdunuz yerin yanında olan bi npcden geliyor görevde sizi bilge olan haritadaki bi konuma gönderiyor ve size bilgiler aktarıyor sonrada diğer npclere geçiyorsunuz onları dinliyorsunuz. En son görev zaten Metin görevidir. Sizden 5 6 tane metin kesmenizi istemekte ve ordan görevi tamamlayınca Portal sorumlusundan Şehre iniyorsunuz.


Lycanlar Hakkında Bilinmeyenler
Lycanlar Yarı insan Yarı Hayvanlardır.
Lycanlar yüzyıllardır kendi bölgelerinde yaşarlar ancak Metin saldırısı yüzünden şeytanlara kötülere son vermek için insanlarla iş birliği yaparlar.
Lycanlar metinleri yok etmek için yemin etmişlerdir.

Lycan İtemleri ; Şimdilik bunlar fakat daha iyisi neden çıkmasın?

"105. Seviye Zırhı
"105. Seviye Silahı
"Lycan Kalkanı
"60. Seviye Kaskı
"Yakut Küpe
"İnci Kolye veya Abanoz Kolye
"Deri Çizme
"Beyaz Altın Bilezik 


Çok Önemli Not!
Lycanlara özel bir skill npcsi yoktur ama ileride ekleneceğini düşünüyorum, Lycanlar 1. Seviyeden irtibaren N Tuşuna bastığınızda skill verebilmektesinizdir.  

Etiketler:

Wslik Lycan Efsunlar ve statüleri gelişimi Yorumları