Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Traceback.pyc Hata Çözümü - Tag topics metin2mmo.com

Traceback.pyc Hata Çözümü Metin2 Traceback.pyc Hata alanlar ne yapmalıdır. Traceback.pyc Hatası kesin çözümü için bilgiler ve öneriler. detay bilgileri içerir. Traceback.pyc Hata Çözümü den başka konuları arama kutundan arattırın. Traceback.pyc Hata Çözümü hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Traceback.pyc Hata Çözümü konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: çözüm yollarını yazımızdan edinebilirsiniz. Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümümleri rehberi.. Traceback.pyc Hata Çözümü Bilgileri.

Traceback.pyc Hata Çözümü - Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümü

http://www.nedirbilgiler.com/discussion/417/metin2-log-ve-traceback-pyc-hata-coezuemue

Traceback.pyc Hata Çözümleri;
1: Yine en etkili çözüm seçeneği, log hatası çözümünde uyguladığımız ilk maddedir. Bu şekilde oyunu tamamen kaldırıp tekrar yüklediğinizde oyun açılacaktır. Ve hata almayacaksınız. Eğer sistem yetersizliği nedeni ile hata alıyorsanız. Oyun grafiklerini düşürerek oyuna girmeye çalışın.
2: Oyunda aldığınız hatalar genelde Lib dosyasından kaynaklandığı için: yapılabilecek tek şey lib klasörünüzü güncellemek veya silip baştan yüklemek olacaktır. Bazen üst üste atılan metin2 pvp packleri bu tip sistemsel hatalara sonuç doğurabiliyor ancak bunun çözümünü metin2sozluk ailesi olarak sizler için derleyip, toplayıp bulduk bu adreste bulunan lib dosyasını indirip metin2’nin kurulu olduğu klasörünüze attığınız zaman log hatası ve traceback.pyc hatası çözülmüş olacaktır.

 

Etiketler:

Traceback.pyc Hata Çözümü Yorumları