Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı

Pvp Server

Kategori: tanitim

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı

Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı: İsmetMetin2 70 level başlangıç 120 level bitiş Lycanlı 7-8.skiller aktif Seviyeli pet sistemi aktif omuz kuşağı sistemi aktif nesne market mevcut Ejderha parası bosslardan düşer.568

Oyun Web Site :http://server85.ismetmt2.com
Giden Tekil Oyuncu: 83

İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı Detaylar

http://www.ismetmt2.com

 • 70.seviye başlangıç 120.seviye sınır, gerekli ekipmanlar ve şebnemler ile başlanır.
 • Lycan karakteri mevcut.
 • Kasılma zorluğu Güncel sunucudan edinilen bilgilere göre ayarlanmıştır.Exp kasmak istemeyenler her seviyeye belirlenmiş canavarları avla... görevle level alabilirler.Görevler penceresinden Hızlı Seviye Atlama adlı görev ile erişilebilir.
 • Misilleme ve güçlendirme becerileri metin taşlarından elde edilen Güçlendirme Kitabı Sandığı ve Misilleme Kitabı Sandığından çıkacak misilleme ve güçlendirme kitapları ile geliştirebilir.Becerileri P derecesine çıkarmak için gerekli olan Ruh Taşı+ patronlardan elde edilebilir.
 • Omuz kuşağı sistemi aktiftir.Yüzbaşından alınacak görev ile her 3 saatte ince kumaş elde edilebilir.Bir kuşak üretimi için gereken 40 İnce Kumaşı 95 - 105 metin taşlarından 1-3 arası elde edebilirsiniz.
 • Seviyeli pet sistemi aktiftir.Pet yanınızdayken exp petinizle bölüşülür.Pet yumurtaları türlerinin patronlarından elde edilir.
 • Beta zırhı,takıları mevcuttur.Jae-seon kim tarafından üretilebilir.Gerekli malzemeler Ejderha Ateşi Burnu haritası ve yan haritalarından elde edilebilir.
 • 115.zırhı 90.seviye ve 100.seviye ayakkabısı mevcuttur.Kawuco tarafından üretilebilir.Gerekli malzemeler Büyülü Orman haritası ve patronu Jotun Thyrmdan elde edilebilir.
 • 100.seviye kaskı mevcuttur.Ejderha Bekçisi Jaharr tarafından üretilebilir.Gerekli malzemeler Meley İnindeki canavarlardan, Kraliçe Meley Sandığı ve Ejderha Bekçisi Sandığından elde edilebilir.
 • Oyun içi Nesne Market aktiftir.Genellikle her ay düzenlenen etkinliğe uygun kostümler satışa sunmaktadır.Ejderha Parası oyun içerisinde patronlardan elde edilebilir.
 • Daha fazla bilgiyi köy ortasında bulunan Hwa-Hee adlı npcden öğrenebilirsiniz.

Oyun Websitesi: http://server85.ismetmt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı metin2 pvp tanıtım konusudur. İsmetMetin2 70 120 Orta Emek Vs Lycanlı konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar