Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda

Pvp Server

Kategori: tanitim

Serverlar Türü: Editsiz

Tarih:

Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda

Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda: Gooby2 1-105 Editsiz EMEK Private Server! Sadece bu yaz değil, kışın bile oynayabileceğiniz bir server. Oyuncum az olabilir buda reklam yapamamamdan kaynaklıdır.492

Oyun Web Site :http://gooby2.com
Giden Tekil Oyuncu: 1

Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda Detaylar

Merhaba Arkadaşlar Hoş Geldiniz...
Öncelikle Şunu belirmek isterim ki, bu benim ne ilk ne son private serverim. Şöyle bir merak edip siteye baktığınızda belki size can alıcı bir tasarımım olmayacak introm bile olmayacak hatta siteden baktığınız da oyuncu sayım az diye direk siteyi kapatanlar olacak. Sizde haklısınız tabi, 1500 online varken ne işiniz var Gooby2 Private Serverın da?
Peki ya şunu düşündünüz mü?
Siz gelmezseniz o gelmezse? Buradan nasıl bir beklentiniz olsun ki?
Şuanda pek user yok ama açıldığından beri GOOBY2 PVP Oynayan hatta ki hatta bırakmayanlar var buda tanıtımın değil oyunun sağlamlığından kaynaklanan bir meseldir.
Kayıt ol > İndir > Maceraya başla bir dene pişman olmayacaksın.

Oyun Websitesi: http://gooby2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda metin2 pvp tanıtım konusudur. Gooby2 Kendine haz tarzı ile karşınızda konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar