Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!!

Pvp Server

Kategori: tanitim

Serverlar Türü: OrtaServer

Tarih:

BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!!

Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!!: ZİRVEMetin2 p skille başlama tek tık biyolog kuşak kemer pet binek silah görünüm aktif.970

Oyun Web Site :https://www.zirvemetin2.org/
Giden Tekil Oyuncu: 26

BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!! Detaylar

10 Şubat saat 20:00 da oyunumuz açılacaktır. Serverimiz orta emektir yani hem level atlayıp para kasacaksınız hem de bolca ws atabileceksiniz. 65 level başlangıç 250 level bitiş kasılmak oldukça kolaydır. Skillerinizi öğretmenden perfect master olarak alacaksınız. Oyunda edit ve edit satışımız yoktur şimdilik düşünmüyoruz. Biyolog görevlerini tek tıkta yapabileceksiniz. Kastığınız otları ot takas npc si ile takas edebileceksiniz. Oyunde kemer,kuşaki,pet,binek,silah görünüm fişi aktiftir. 18.02.2018 saat 22:00 dan itibaren Her ay lonca turnuvaları yapılacaktır kazanan loncaya 1 aylık lonca tagı verilecektir sonraki ay başka bir lonca turnuvayı kazanırsa geçen ay kazanan loncadan tag alınıp yeni kazanana verilecektir. 18/02/2018 tarihinden itibaren her ay bireysel turnuvalar yapılacaktır kazanana çeşitli ödüller verilecektir. sitemiz aktiftir kayıt yaptırabilirsiniz.
www.zirvemetin2.org

Oyun Websitesi: https://www.zirvemetin2.org/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!! metin2 pvp tanıtım konusudur. BUGÜN 20:00 AÇILIYOR !!!!!!!!! konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar