Metin2 Private Top Servers
Bu site satılıktır [email protected] dan görüşme ve teklifte bulunabilirsiniz.

Pvp Serverler

Aradığınız Emek server.

Pvp Server

Kategori: tanitim

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

Aradığınız Emek server.

Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Aradığınız Emek server.: 1-99 emek server Pet yok Simya yok Kuşak yok Bugün saat 17:00 da aktiftir olarak basliycak. Sitemizden izleyebilirsiniz kayıt olabilirsiniz.794

Oyun Web Site :http://akcamt2.com/kaydol
Giden Tekil Oyuncu: 13

Aradığınız Emek server. Detaylar

- 1-99 Emek server - 4 Ch aktif - Offline pazar sistemi - Afk sistemi - Hızlı CH değiştirme - Official 2 Ch Mavi Ejder - official şeytan catacombu - Her gün farklı event - Sorunsuz biyolog görevleri - AkcaMt2 siz değerli oyuncularımıza en iyi yönetim kadrosu ile hizmet vermektetir 7/24 ticketlarınıza bakılmaktatır. Emeğiniz emanetimizdir. - Büyük açılış 06.12.2017 carsamba günü saat 17:00 da. - Kayıtlar başladı. Sizde yerinizi alın. - Sen yoksan 1 kişi eksiğiz demektir.

Oyun Websitesi: http://akcamt2.com/kaydol

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Aradığınız Emek server. metin2 pvp tanıtım konusudur. Aradığınız Emek server. konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar