Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server

Pvp Server

Kategori: tanitim

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server

Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server: 1-105 lv editsiz emek yeni server 5 ağustos cumartesi saat 19:00'da sizlerle herkesi bekliyoruz631

Oyun Web Site :http://ringofmt2.com
Giden Tekil Oyuncu: 40

5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server Detaylar

 

RingOfMt2 Tanıtım Konusuna Hoşgeldiniz
Büyük Açılış 05.08.2017 Cumartesi Saat : 19:00
LİNKLER
Web sitemiz: ... class="externalLink ProxyLink" data-proxy-href="http://www.ringofmt2.com" href="http://www.ringofmt2.com/" rel="nofollow" style="cursor: text; background: transparent; color: rgb(197, 82, 0) !important; text-decoration-line: none !important; padding: 0px 3px !important; margin: 0px -3px !important; border-radius: 5px !important;" target="_blank">www.ringofmt2.com...
 
Facebook Sayfamız : ... class="externalLink ProxyLink" data-proxy-href="https://www.facebook.com/Ringofmt2" href="https://www.facebook.com/Ringofmt2" rel="nofollow" style="cursor: text; background: transparent; color: rgb(197, 82, 0) !important; text-decoration-line: none !important; padding: 0px 3px !important; margin: 0px -3px !important; border-radius: 5px !important;" target="_blank">https://www.facebook.com/Ringofmt2...
 
OYUN ÖZELLİKLERİMİZ
 
*1.Seviye Başlangıç 105.Seviye Bitiş
*Skiller Master Olarak Verilir
*Metinlerden 4-6 Bk Düşer
*Sorunsuz Çevrimdışı Pazar Sistemi
*Sorunsuz Catacomb Ve Mob'u
*2 CH'Li Ejder Odası
*Sorunsuz Hızlı Ch Aktif
*Açık Lonca Liderleri Sistemi & Ajan Sistemi
*Pet,Yumurta,Kemer,Kuşak,Kostüm Sistemi
*4 Taş 5 Envanter Sistemi
*Oyuna başlangıçta oto şebnemler Aktif
*Kule Önü Barones Aktiftir
*Grup kutsama Aktif
 
EFSUN ORANLARI
 
DUYURU:
*Herşey Sıfırdan Yazıldı.
*CH Problemi Yok - Navicat Sıkıntısı Yok.
*Karakter Değiştirme Mevcut ( Savaşçı Sura Ninja Şaman ) ( Satıcıda )
*Sorunsuz TR Biyolog sistemi
*Ox Sistemi Her Pazar 20:00
*AFK Taş Modu Aktif.
*Prof. Npc Düzeni
*Forum sistemi Mevcut
 
 
 
 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
 
Soru 1 : Uzun zamandır TR oynuyordum bıraktım, RingOfMt2 Emek Pvp serverinize başlayacağım nerelerde kasabilirim ?
 
Cevap 1 : Öncelikle kısaca özetleyelim ;
Oyunumuzda her lvl atladığınızda nerelerde kasacağınız hakkında bilgi veriliyor , bizim tavsiyemiz 1-20 1.köy 20-30 2.köy  30-40 Vadi ,40-60'a kadar Örümcek zindanı 2.Kat  60-90 Örümcek Zindanı 3.kat veyahutta 60-80 Örümcek Zindanı 3.katta kasıp Sürgünlük itemleriniz olduğunda sürgün 2.kat sonu 100 Lvle kasabilirsiniz.
Kule önünde barones oluyor 4 Chde ve Baronesten giriş biletide atmakta.
bu giriş bileti ile doyumhwan gidip bekçiden  Razador girerek  105 kasabiliyorsunuz. (Razador giriş için 100.seviye ulaşmak gerekiyor)
 
Soru 2 : Server Kalıcı mı ve Gerçekten Emek Server mi ? 
Cevap 2 : Emek server yönetmek ;  hem sorumluluk hem başarı hemde sabır ve azim ister. ve bu işte kalıcı olmazsanız tutunamazsınız.  bizde bu konuda sorunsuz çabalıyoruz emek veriyoruz. Emeğinizin Karşılığını alabileceğiniz uzun soluklu bir server.
 
Soru 3 : Kuşak Sistemi , Kemer , Kostüm ve Örümcek,Maymun vb Pet ve Pet yumurtalarından bahsedermisiniz kısaca ?
 
Cevap 3 : Bu tür sistemleri aslında video çekerek anlatmayı yeğliyorum lakin önemli olduğu için  bahsedeyim. Kuşak sistemi ince kumaş kasarak emiş derecesi ekleyebileceğiniz bir sistemdir. ince kumaş hem yüzbaşı 1 saatte bir sürekli vermekte , hemde kestiğiniz metinlerden ve bosslardan düşmektedir. bu düşen ince kumaşlardan x40 adet olduğunda depo yanındaki theowahdandan kuşak elde edebiliyorsunuz. yine aynı şekilde bu kuşakları  theohwan'a giderek kombinasyon yaparak emiş derecesini arttırabiliyorsunuz. kombinasyonda ilk kutuya koyduğunuz item başarısız olsa dahi yanmaz. başarısız durumda her zaman alttaki yanar.
NOT : Kuşağa bir tek item ekleme(bonus emişi ) hakkınız vardır. bunun için güzel efsunlu Anka yayı veyahutta  güzel,yüksek   ortalamalı veya becerili Havalı çelik yay basabilirsiniz.
 
Kemerler, Nemere ve Razadordan düşmektedir.
Kostümler;  Ejderden sandık atar sandıktan çıkmaktadır. ve silah kostümü atar ve bonus vermez.
Örümcek  ve diğer Yumurtalar ;
Örümcek Yumurtası Kule önü barones ,
Maymun Yumurtası : Ejder
Nemere Yumurtası : Nemere
Razador Yumurtası : Razador
PETLER becerili veya becerisiz çıkar bununla ilgili videolar youtubeden yüklenip sizlerle forumdan veya facebok sayfamızdan paylaşılacaktır.
 
Khan,Porki vb Petler yavrucuk kutusundan çıkmaktadır. yavrucuk kutusu ise  Ejder catacomb azraili  nemere vb gibi bosslardan düşmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oyun Websitesi: http://ringofmt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server metin2 pvp tanıtım konusudur. 5 Ağustos 19:00 1-105 Emek Server konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar