Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi - Tag topics metin2mmo.com

Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi Metin2 Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu ne işe yarar. Yeni rehber ile doğru bilgi Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi! detay bilgileri içerir. Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi den başka konuları arama kutundan arattırın. Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Yeni bilgi; Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık Ne İşe Yarar? Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık hangi yaratıklara karşı savunma vermektedir.. Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi Bilgileri.

Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi - Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık Ne İşe Yarar?

Metin2 de bir zamanlar herkesin etkisiz efsun bu işe yaramaz diye burun kıvırdığı Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunları metin2 resmi bir açıklama ile netlik getirdi. Evet arkadaşar bu efsunların bir işlevi var ve bu işlevi canavarlar üzerine etkili olmaktadır.

Şimdi hangi yaratıklara karşı savunma verir etkilerine bir bakalım;


Şimşek Dayanıklılığı    Setaou sınıfı canavarlar, Yılan vadisindeki devler ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.


Rüzgar Dayanıklılığı    Karanlık tapınaktaki tüm canavarlar, Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.


Görüldüğü gibi metin2mmo.com farkı ile size nasıl bir etkide bulunduğunu kanıtlamış olduk. En yeni efsunlar ve işlevleri için hemen Efsunlar ve açıklamaları Yeni rehberine gidebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunu işlevi Yorumları