Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür - Tag topics metin2mmo.com

Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür Metin2 Boss Patronu Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemler düşürmektedir. Boss kesimi ile Değerli düşen itemler nelerdir. detay bilgileri içerir. Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür den başka konuları arama kutundan arattırın. Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Sarı Kaplan Hayaleti patronu hakkında bilgiler. Kaç lvl bir boss Sarı Kaplan Hayaleti hangi bölgelerde çıkar ve ne kadar güçlüdür.. Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür Bilgileri.

Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür - Sarı Kaplan Hayaleti Detayları

Metin2 de Güçlü bir yaratıkla karşı karşıyayız. Eğer sağlam bir karakteriniz yoksa bu boss karşısında pekde şansınız olmayabilir.  Şimdi yazımızda ne gibi konulara değineceğiz bakalım;

Metin2 Sarı Kaplan Hayaleti nerde çıkar, Sarı Kaplan Hayaleti kesildiğinde hangi itemler ve eşyalar çıkar, Sarı Kaplan Hayaleti boss patronu hakkında detaylı bilgiler.

metin2 pvp serverler boss Sarı kaplan hayaleti

Metin2 de Tapınakçı bir boss Sarı Kaplan Hayaleti ile karşı karşıyayız. Bu boss patron oldukça sevimli bir görünüşü bulunmakla birlikte devamlı gülen bir suratı dikkatimizi çekti. Bu patronunda önemli yanı kesildiğinde bize sandık vermesidir. Bu sandıktan değerli eşyalar çıktığı için Sarı Kaplan Hayaleti boss patronu bizim işimize gelmektedir.

Sarı Kaplan Hayaleti Kaç Level Patrondursarı kaplan hayaleti metin2
75 level patrondur

Sarı Kaplan Hayaleti Yanında kimler vardır
1 Sarı Kaplan Hayaleti 3 Kurbağa Generali 2 Ağaç Kurbağası Lideri

Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemler düşmektedir.
Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı
Ruh Taşı
Liderin Notları(Görev İtemi)
Temel Taşı
Liderin Ruhtaşı (Görev İtemi)
Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı
EXP(300.000,250.000,200.000) Yang(300.000,250.000,200.000)
Silah: Yıldırım Kuşu Çan, Ejderha Bıçağı, Cennet Kuşu Yelpaze, Hortlak Dişi Kılıcı, Sarı Ejderha Yayı, Partizan, Muharebe Kılıcı
Zırh: Ejderha Tanrısı Zırh, Küpe Çiceği Takım, Soylu Kadın Elbisesi, Ruh Plaka Zırh
Takı: Mor Yakut Kolye, Ametist Küpe, Mor Yakut Bilezik
Diğer: Kan Hapı, Tanrıçanın Gözyaşı, Gözlem Bandı, Kutsama Kağıdı, Tecrübe Yüzüğü( 1 saat), Hırsızın Eldiveni(2 saat), Cesaret Pelerini(20adet), Yeşil İksir(30 adet)

Sarı Kaplan Hayaleti Nerede Çıkar
Hwang Tapınağı: Vadiden tapınağa ulaşabilirsiniz. Şeytan kulesine giderken tapınağın odalarına bakarak gidin fakat genelde boss ortada bulunan adada ağaç kaplumbağaları ile birlikte dir.

Etiketler:

Sarı Kaplan Hayaleti Hangi itemleri düşürür Yorumları