Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir - Tag topics metin2mmo.com

Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir Metin2 de kritik vuruş şansını nasıl yüksek tutarız, En sağlam kritik vurma için hesapma nasıl yapılır. Yüksek kritik vuruşu rehberi detay bilgileri içerir. Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir den başka konuları arama kutundan arattırın. Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Kritik Vuruş Şansı efsunu ne işe yarar. Kritik Vuruş Şansı hasar olarak karakterinize ne gibi kazanç sağlar. Kritik Vuruş Şansı rehberi. Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir Bilgileri.

Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir - Kritik Vuruş Şansı efsunu rehberi

Metin2 de çok önemli bir efsun hakkında yazı yazacağız.metin2 online, metin2 pvp serverler Karakterlerin düz vuruşu ve beceri vuruşu ne kadar yüksek olursa olsun kritik bir vuruş kadar etkili olan bir vuruş yoktur. Bilmenizi istediğim önemli bir konuda kritik vuruşlar sadece beceri vuruşlarında aktif olacaktır. Bu vurma şansı da size kritik vurma imkanı vermektedir.

Kritik Vuruş, belli bir oranda düz vuruş ve becerilerinizin normalde olması gerekenden 2 kat daha fazla can götürmesini sağlar. Yani üzerinde %50 kritik vuruş yapan birisi de %1 kritik vuruş olan birisinin de saldırısı aynı derece yükselir. Ancak %1 bulunduranın bu şansı elde etmesi çok nadirdir. Bu nedenle en yüksek seviyede tutulmalı ve delici vuruş ile desteklenmelidir.

Şimdi kritik vuruş için hesaplama yapalım

GKritik: Üzerimizdeki gerçek kritik vuruş değeri, sayım işlemi başında 0 kabul edilir.
GKritikfark: Gerçek kritik vuruş değerinin 100’den farkı, limit oluşturur.
Nkritik: Nesnenin kritik değeri, hesap işlemine dahil edilen nesnenin üzerinde yazan kritik vuruş değeridir.

100 – Gkritik = GKritikfark
Normalkritikdeğeri x GKritikfarkı/ 100 = GKritik

Örnek olarak: Üzerimizde %15 gerçek kritik var.
100 – 15 = 85
15 x 85 / 100 = +%12,75 gerçek kritik değeri: +%12,75 dur. Bu şekilde kritik değerimizin asıl olan sayısal yüzdesini buluruz. Kritik değeri pvp serverlar oyunlarında oldukça önemsemeniz gerkemektedir. Bu değer sizi ws turnuvalarında kurtaracak beceri saldırıları yapmanızı sağlayacaktır.

Etiketler:

Sağlam kritik vurmak için ne yapmak gerekir Yorumları