Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme - Tag topics metin2mmo.com

Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme Metin2 de delici vuruş şansı efsunu oldukça önemlidir. Düz vuruşlarda delici vuruşlar nasıl yapılır hakkında bilgiler içeren rehberdir. detay bilgileri içerir. Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme den başka konuları arama kutundan arattırın. Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Delici Vuruş Şansı efsunu ne işe yarar. Delici Vuruş Şansı nasıl etki eder açıklamalı olarak Delici Vuruş Şansı efsunu anlatımı.. Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme Bilgileri.

Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme - Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu

Metin2metin2 pvp serverler de sağlam vuruşlar yapabilmek için bu efsun vardır. Delici Vuruş Şansı efsunu oldukça önemli bir efsundur. Fakat her karaktere uygun değildir. Neden dersek delici vuruş şansı efsunu sadece düz vuruşlarda işe yaramaktadır.

Kasılmada bütün karakterler için gerekli bir efsun olsada diğer savaşlar için her karaktere uygun değildir.

Wslerde uygun olan karakterler; Bedensel savaşcı, Bıçakcı ninja, Lycan, Büyülü silah şura karakterleri için oldukça sağlam bir efsundur.

Nasıl çalışır: Normalde A rakibine vurulması gereken 1k iken 2.1k vurulabilir. Ancak farklı bir B rakibi için 2k vurmak gerekirken 2.6k vurula da bilir. Yani belli bir oranda arttırma yoktur. Fakat delici vuruş oranı ne kadar yüksekse normal saldırınız o kadar 2 katlamaya yakın olacaktır. Pvp serverler oyunlarının lonca savaşlarında bedensel ve bıçakcılar oldukça iyi sonuçlar almaktadır.

Etiketler:

Sağlam Delici vuruş şansı ile hasar verme Yorumları