Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir - Tag topics metin2mmo.com

Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu işlevsiz midir. İşe yaramaz diyenlere cevap Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu etkisi resmen duyuruldu! detay bilgileri içerir. Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir den başka konuları arama kutundan arattırın. Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Yeni bilgi; Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık Ne İşe Yarar? Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık hangi yaratıklara karşı savunma vermektedir.. Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir Bilgileri.

Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir - Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık Ne İşe Yarar?

Metin2 de bir zamanlar herkesin etkisiz efsun bu işe yaramaz diye burun kıvırdığı Rüzgara ve Şimşeğe Karşı Dayanıklılık efsunları metin2 resmi bir açıklama ile netlik getirdi. Evet arkadaşar bu efsunların bir işlevi var ve bu işlevi canavarlar üzerine etkili olmaktadır.

Şimdi hangi yaratıklara karşı savunma verir etkilerine bir bakalım;


Şimşek Dayanıklılığı    Setaou sınıfı canavarlar, Yılan vadisindeki devler ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.


Rüzgar Dayanıklılığı    Karanlık tapınaktaki tüm canavarlar, Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.


Görüldüğü gibi metin2mmo.com farkı ile size nasıl bir etkide bulunduğunu kanıtlamış olduk. En yeni efsunlar ve işlevleri için hemen Efsunlar ve açıklamaları Yeni rehberine gidebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Rüzgara Karşı Dayanıklılık Efsunu İşlevi nedir Yorumları