Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yelpaze Savunması efsunu nedir, ne işe yarar

Yelpaze Savunması efsunu nedir, ne işe yarar

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Yelpaze Savunması Efsunu nedir. Yelpaze Savunması Efsunu ne işe yarar. Yelpaze Savunması Efsunu karakteriniz üzerine etki ve savunması nasıl olur. 267

Yelpaze Savunması efsunu nedir, ne işe yarar Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Yelpaze Savunması efsunu nedir, ne işe yarar Detaylar

Yelpaze Savunması Efsunu wslik bir efsundur. Sadece yelpaze kullanan şamanlara karşı savunma verdiği için buna göre düzenleme yapmanızı tavsiye ederim.metin2 şaman, metin2 pvp serverler

Şamanlar wslerde çok etkisiz veya hiç bir önlem almam gerekmiyor diye düşünmeyin. Yada eğer şaman bir karakteriniz varsa nasıl olsa sadece yardımcı eleman olarak ta düşünmeyin. Şamanlar oldukça sağlam bir karakter haline dönüşebilir. Örnek olarak Ejderha gücü şaman karakteri rehberine bakarak sağlam bir karakter elde edebilirsiniz.

Yelpaze dediğimiz şeyse sadece şaman karakterlerinin kullanabileceği bir silahtır. Çoğu karakter bu savunma efsununu kullanmaz.

Şaman karakteri karşınıza çıktığında yelpaze silahını gördüğünüzde bunun eksikliğini sizi yere yatırdıktan sonra anlayabilirsiniz.

Yelpaze Savunması Efsunu ne işe yarar: Karakterinizin şamanlara karşı korunmasını sağlamaktadır. Fakat Rakip şaman karakterinin elinde yelpaze silahı bulunması gerekmektedir. Çan varsa elinde bu efsun işlevsiz olacaktır. Efsunu itemine getirdiğinizde Üzerinizdeki yelpaze savunmasının %’si kadar aldığınız hasar azalacaktır.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar