Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu nedir

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu nedir

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Metin2 Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu ne işe yarar etkileri nelerdir. Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu hakkında detaylı bilgiler rehberi. 244

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu nedir Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu nedir Detaylar

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık Efsunu metin2 de karakter üzerinde etkileri;

Metin2 efsunlardan fazla tercih edilmeyen ve aslında gizli bir silah olan bu silah için gereken yerde kullanıldığında çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Bu efsununda tabiki panzehiri yine bir efsunla yapılmış. Fakat çoğu karakter kendi kalkanlarında sersemliğe karşı bağışıklığı kullandıkları için yavaşlatma efsununa karşı çözüm üretmemişlerdir.

Yavaşlama Karşısında Bağışıklık, yavaşlatma yeteneğine sahip yaratıklardan ve oyunculardan tamamen korunmayı sağlayan efsundur.

Bu durumda hızınız hiç değişmez ve normal olarak hızlı atak ve hızlı koşuları yapabilirsiniz. Pvp server oyunlarında ayakkabı ve potlar kullanıldığı için bağışıklık olmadan bile üst seviyelerde değere sahip olacağınız için etkide bulunamıycaktır.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar