Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, Metin2 de Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu karakterinize nasıl bir güç vererek saldırı gücünüzü arttırır. 278

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar Detaylar

Metin2 nin en önemli efsunlarından biri olan Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu metin2 pvp serverler yarı insansize 1-1 savaşlarda ve lonca savaşlarında oldukça faydalıdır. Hatta kesinlikle bu efsun yüzdesini max seviyede tutmanız gerekmektedir.

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu karşı rakibe hasarı vermekte oldukça iyidir. Savunmada da size fayda olduğu kanısında bir çok oyuncu var. 

Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu ne işe yarar: yarı insan efsunu sayesinde tüm oyunculara karşı %’li olarak güç kazanmış olursunuz.(sura, ninja, savaşçı, şaman ve her eğitim için geçerlidir)

Yarı insanlara karşı güç efsunu hangi yaratıklara karşı görev yapar;
Joan, Pyungmoo, Yongan bölgeleri (1. köyler);

18 level 1. seviye beyaz yeminli askerden, 31 level 4 seviye jin-hee’ye kadar insan görünüme sahip tüm yaratıklara karşı etkilidir.

Seungryong Vadisi;
Aslında bu haritaya ait olmayan 2. köy yaratıkları vahşi okçu, vahşi general, vahşi deli, vahşi askere karşı gücünüzü arttırır.(Zaten 2. köyde bunlara karşı etkili olduğunu belirtmiştik) Bunun dışında herhangi bir vadi canavarına karşı iş görmez.

Bokjung, Bakra, Jayang (2. köyler);
Yine 18 level 1. seviye beyaz yeminli askerden başlayarak tüm insan görünümlü yaratıkları kapsar. En güçlüleri 45 level 4. seviye bir yaratık olan Choung’tur. 2. köyde bulunan vahşi yüzbaşı, vahşi okçu, vahşi general, vahşi deli, vahşi askerin yanı sıra denildiği üzere insan görünümlü yaratıklar için etkilidir.

Yarı insan efsunu hangi item veya eşyalara geldiğini burdan tablo şeklinde bakabilirsiniz.

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar