Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Sp Üretimi Efsunu nedir, ne işe yarar

Sp Üretimi Efsunu nedir, ne işe yarar

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Sp Üretimi Efsunu ne işe yarar. Sp mana adı ile Sp Üretimi Efsunu nedir karakterinize mana olarak ekleme yapmasının önemi hakkında bilgiler. 282

Sp Üretimi Efsunu nedir, ne işe yarar Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Sp Üretimi Efsunu nedir, ne işe yarar Detaylar

Sp özellikle büyü tabanlı karakterler için oldukça gerekli bir özelliktir. Tıpkı hp ye benzer ve kullandıkça biter. Beceri kullanımına göre bitmektedir.

Metin2 oyunun temel amacında karakter geliştirme vardır. Bu gelişim için en iyi dizilimler ve eşyalara ihtiyac duyulmaktadır. Sağlam bir karakter gelişimi için Metin2 karakter geliştirme rehberleri mize bakmanızı tavsiye ederiz. Karakter seçerken int yada str veya dex karakter olup olmadığını iyi bilmeniz gerekmektedir. Karabüyü şura seçtiğinizde tamamen int bir karakter olup büyülü saldırıları ve savunması olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Sp üretimi int karakterlerin beceri kullanırken ihtiyac duyduğu sp miktarıdır. Bu miktar üretimi önemlidir. Aksi takdirde hep pot basmak zorunda kalırsınız.

Sp Üretimi efsunu ne işe yarar: Oyuncu SP yüklemesini hızlandırır. Vslerde mavi pot kullanmanın da yasak olduğu dönemlerde oldukça aranan bir efsun olsa da artık önemini yitirmiş. Ancak bugün işe yarayacağı bir yer varsa o da kızıl ormandır. Çok sayıda sp azaltan yaratığa karşı ne kadar mavi pot basarsanız basın becerilerini kullanmak için gerekli değere ulaşana kadar sp tekrar sıfırlanacaktır. Özellikle kızıl ormanda beceri kullanmak isteyen kişilerin efsunları arasında Sp Üretimi‘ni mutlaka bulundurması gerekir.

Pvp serverler turnuvalarında sp miktarı çok önemlidir. Sp niz bittiğinde beceri kullanamazsınız ve rakibinize büyülü saldırılarda bulunamayıp wsnin bitmesini beklersiniz.

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar