Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Sersemlik Karşısında Bağışıklık Efsunu Nedir

Sersemlik Karşısında Bağışıklık Efsunu Nedir

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu ne işe yarar, Sersemlik Karşısında Bağışıklık nedir. Karakter üzerine ne gibi etkileri olur. 254

Sersemlik Karşısında Bağışıklık Efsunu Nedir Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Sersemlik Karşısında Bağışıklık Efsunu Nedir Detaylar

Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu kalkanlara gelen bir efsundur. Bu efsun ile sersemleme olayını büyük ölçüde çözersiniz. Karakteriniz saldırı esnasında sersemleyip duraklamaksını istemiyorsanız bu efsunu getirmelisiniz.

Meitn2 de kalkan efsunları olarak bilinen ve karşı karakterin sersemletme şansı kullanarak bizi durdurmasını engelleyen Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu oldukça önemli bir efsundur.

Tamamen sersemletmeye bağışıklık kazanırmısınız, bug olmasa evet fakat halen bu bugtanmıdır veya başka birşeydenmidir bilinmez ama bu eksiklik devam etmektedir.

Kalkana gelen Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu sizi sersemletip durdurulmanızı önleyen bir korumadır. Bazı yabancı serverlar oyunlarında ise bu efsuna %90 bağışıklık olarak bildirilmiştir.
Sersemlik Karşısında Bağışıklık, oyundaki sersemletme yeteneğine sahip yaratık ve oyuncuların sersemletme şanslarını tamamen ortadan kaldırmaya yarar. Ancak birçok buga sahiptir. Bu nedenle yabancı serverlerde ismindeki “bağışıklık” ifadesi “korunma”, “savunma” olarak değiştirilmiştir. Çünkü güçlü vuruş, zehirli ok gibi sersemletme şansı olan bazı beceriler ve düz vuruşlarda bazen sersemletme hesaplanırken sorun oluşur ve “bağışıklıklı” olan karakter sersemler. Bu nedenle %100 bir sersemlik bağışıklığı vermese de oyundaki olmazsa olmaz vs efsunudur.

Çoğunlukla bedensellerin hamlesindeki sersemletmeyi etkisiz hale getirir ve dövüşe yavaş başlayan karakterlere büyük üstünlük sağlar. Yabancı pvp serverlar oyunlarında bu efsun %90 etki etmektedir. diye duyuru yapılmıştır.

metin2mmo.com

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar