Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, nedir

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, nedir

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu metin2 de karakterinize karşı nasıl bir güç ilave edecektir. 277

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, nedir Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar, nedir Detaylar

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu çok tartışılan bir efsundur. Tam olarak nasıl çalıştığını bilmeyen oldukça fazla metin2 oyuncusu bulunmaktadır. 

Metin2 de en çok aranan efsunlardan biridir. Tam olarak ölümsüz olan yaratık veya karakter hangisi bilinmediği için herzaman ne işe yaradığı merak edilmiştir. 

Ölümsüzlere Karşı Güç Efsunu ne işe yarar Ölümsüz canavarlara karşı sadece güç elde edeceğimiz bu efsun aşağıdaki yaratıklara karşı yüzde olarak daha fazla vurmanız için size güç verecektir.

Şeytanın Yeraltı Mezarlığı(Şeytan Katakombu);
Girişteki zombi, köpek yaratıkları hariç; Cehennem Subayı, Cehennem Bekçisi, İki Başli Cehennem Okçusu, Cehennem Yakalayacısı, Cehennem Savaşçısı, Cehennem Okçusu, Cehennem Mızrakçısı, Cehennem Papazı, Cehennem Bekçisi, Cehennem Generali
, Tartorus, Kharoon, Azrailin Tohumu ve Azrail(91. level 5. seviye katakomb azraili)’e karşı etkilidir.

Sohan Dağı;
Girişteki zombilerden ilerideki hastalıklı ve hastalık taşıyıcılara kadar bazı dağ canavarlarına etkilidir.

Şeytan Kulesi;
Şeytan kulesi 1. kattaki herbir şeytandan, orta katlardaki kaos canavarlarına ve en yukarıdaki odadaki tüm yaratık ve azrail bossu için geçerli olmak üzere gücünüzü %’li olarak arttırır.

metin2 pvp serverler şeytan kulesi

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar