Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar, Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu nedir. Karakterinizi ne gibi durumlarda korur Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu rehberi 255

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar Detaylar

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu hem kasılmada hemde okçu ninja karşısında savunma da işe yarayacak ender efsunlardandır. Bu durumun haricinde ise bu efsunu kullanmanız anlamsız olur.

Metin2 oyununda uzaktan atış yapan büyücüler dışında okçular bulunmaktadır. Okçu yaratıklar dışında Okçu ninjalar uzaktan oldukça etkili atışlar yapabilmektedir. Lonca savaşlarında özellikle uzaktan canınızı bitirip savaşcıların önüne zayıf bir karakter olarak çıkarsınız. Bu yüzden lonca savaşlarında ilk önce okçular ve şamanlar öldürülmelidir. Şimdi bu efsun nasıl işler bakalım.

Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu İki türlüde etkili bir bonusdur. Hem okçu canavarlar karşısında dayanıklılık verir, hemde okçu ninjalara karşı dayanıklılık sağlar yay kullanan ninja rakiplerin beceri ve düz vuruşlarından aldığınız hasarın azaltılmasına yarar. Üzerinizdeki oka karşı dayanıklılık %’si kadar okçu ninja becerilerinden ve oklu düz vuruşlardan aldığını hasar azalır. Bu nedenle eğer bir savaşta okçu varsa bu efsunla donatılmış bir eşyayı mutlaka bulundurmalısınız. Wslik pvp serverler de turnuvalara katıldığınızda bu okçu nekadar fazla vuruyor dememek için okçu efsunu edinin.

metin2 pvp serverler, metin2mmo.com

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar