Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Madenler ve İşlenmiş Cevherler İşlevleri Rehberi

Madenler ve İşlenmiş Cevherler İşlevleri Rehberi

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Cevherlerin verdiği bonuslar nelerdir. Cevherler nasıl işlenir. İşlenmiş cevherler ve madencilik hakkında detaylı bilgiler. 509

Madenler ve İşlenmiş Cevherler İşlevleri Rehberi Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Madenler ve İşlenmiş Cevherler İşlevleri Rehberi Detaylar

https://www.pvpserverlar.biz/rehber/mt2oyun/madenler-ve-islenmis-cevherler-islevleri-rehberi.html

Elmas Taşı Elmas Damarı Bakra, Sohan Dağı, Bokjung, Hwang Tapınağı, Imha, Jayang, Joan, Jungrang, Pyungmoo, Seungryong Vadisi, Waryong, Yongan Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak İşlenmiş Elmas elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Elmas Taşı ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Elmas üretilebilir

Abanoz Madeni Abanoz Damarı Bakra, Sohan Dağı, Bokjung, Hwang Tapınağı, Imha, Jayang, Jungrang, Seungryong Vadisi, Waryong, Yongbi Çölü Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Abanoz elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Abanoz Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Abanoz üretilebilir.

Tahta Ağaç Fosili Tahta Ağaç Fosili Damarı Bakra, Bokjung, Jayang, Joan, Pyungmoo, Yongan Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Ağaç Fosili İşlenmiş elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Tahta Ağaç Fosili ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Ağaç Fosili üretilebilir.

Altın Madeni Altın Damarı Bakra, Bokjung, Jayang, Joan, Pyungmoo, Seungryong Vadisi, Yongan Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Altın İşenmiş elde edilir.  Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Altın Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Altın üretilebilir.

Cennet Gözyaşı Madeni Cennet Gözyaşı Damarı Doyyumhwaji = Ateş Diyarı, Hwang Tapınağı, Sohan Dağı Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Cennet Gözyaşı İşlenmiş elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Cennet Gözyaşı Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Cennetin Gözyaşı üretilebilir.

Yeşim Madeni Yeşim Damarı Bakra, Bokjung, Imha, Jayang, Jungrang, Seungryong Vadisi, Waryong Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Yeşim Taşı elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Yeşim Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Yeşim Taşı üretilebilir.

Kristal Madeni Kristal Damarı Sohan Dağı, Doyyumhwaji = Ateş Diyarı, Hwang Tapınağı, Imha, Jungrang, Waryong, Yongbi Çölü Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Kristal İşlenmiş elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Kristal Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Kristal üretilebilir

Bakır Madeni Bakır Damarı Bakra, Bokjung, Jayang, Joan, Pyungmoo, Yongan Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Bakır Madenielde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Bakır Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Bakır üretilebilir.

Ametist Madeni Ametist Damarı Sohan Dağı, Doyyumhwaji = Ateş Diyarı, Hwang Tapınağı Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Ametist İşenmiş elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Ametist Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Ametist üretilebilir.

Gümüş Madeni Gümüş Damarı Bakra, Bokjung, Jayang, Joan, Pyungmoo, Yongan Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Gümüş İşenmiş elde edilir. Lonca maden işleyicilerinde 10.000 yang, 100 adet Gümüş Madeni ve 1 adet taş ( +1 +2 öldürücü darbe taşı gibi )  %60 başarı şansı ile Gümüş üretilebilir.

İnci Madeni Midye Yığını Sohan Dağı, Doyyumhwaji = Ateş Diyarı, Hwang Tapınağı, Imha, Jungrang, Seungryong Vadisi, Waryong, Yongbi Çölü Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak İnci İşlenmiş elde edilir. 

Beyaz Altın Madeni Beyaz Altın Damarı Sohan Dağı, Doyyumhwaji = Ateş Diyarı, Hwang Tapınağı, Imha, Jungrang, Seungryong Vadisi, Waryong, Yongbi Çölü Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Beyaz Altın İşlenmiş elde edilir. 

Safir Madeni Safir Damarı Yıldırım Dağları, Gautama Uçurumu, Ejderha Ateşi Burnu, Nefrit Körfezi Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Saphir elde edilir.

Ruh Kristali Madeni Ruh Kristali Damarı Yıldırım Dağları, Gautama Uçurumu, Ejderha Ateşi Burnu, Nefrit Körfezi Bu maden lonca maden işleyicisi kulanılarak Seelenkristall elde edilir. 

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar