Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsun Rehberi

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsun Rehberi

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek efsunu nedir. Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek ne işe yarar. Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek hakkında bilgiler. 266

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsun Rehberi Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsun Rehberi Detaylar

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsunu özellikle ws den çok kasılmada işinize yarayacağını düşünmekteyiz. Metin2 servermetin2 şura, metin2 pvp, metin2 karakteri de Eğer oto pot yoksa bu efsun size pot basmadan kasılmanızı sağlayacak tek gerekli ve yeterli olacak şey. Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsunu ile kasılmanız masraflarını yarıdan çok indirebilirsiniz.

Metin2 de çok güzel bir efsun ile karşı karşıyayız. Bu efsun kritik veya yarı insan gibi efsunlar kadar önemli olmasada karakterinizin kasılması için oldukça önemli bir efsundur. Fakat her karakterde aynı etkiyi yaratmamaktadır. Bazı karakterlerde bu efsun direk olarak alınan hasar kadar can bastığını görmüş durumdayız.

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsunu hangi karakterler de daha etkilidir.: Bu efsun Bedensel savaşcı ve Büyülü silah şura karakterlerinde oldukça etkilidir. Becerileri ile saldırı oranlarını arttırdığı için verdiği hasar büyüdükçe kendine bastığı canda doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu yüzden kasılma da olduça etkili bir efsundur. Sadece kasılma değil. 1-1 ws savaşında, lonca savaşlarında, İmparatorluk savaşlarında da pot ile birlikte can bastığında sizi yıkılmaz bir tank yapacak bir efsundur.

Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek Efsunu ne işe yarar: Kısaca Karakterinizin rakibe verdiği düz vuruşar sonucu oluşan hasar miktarını Efsunun % miktarı olarak kendi karakterinize verdiği hp miktarıdır. Yani ne kadar çok hasar vurursanız o kadar kendinize can basmış olursunuz. Pvp server oyunlarında toplu savaşlarda oldukça etkili bir efsundur.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar