Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Hareket Hızı Efsunu tam bilgi rehberi

Hareket Hızı Efsunu tam bilgi rehberi

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Hareket Hızı Efsunu nedir. Hareket Hızı Efsunu ne işe yarar. Hareket Hızı Efsunu karakteriniz üzerine etkileri nedir ve gereklilik olarak rehber. 285

Hareket Hızı Efsunu tam bilgi rehberi Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Hareket Hızı Efsunu tam bilgi rehberi Detaylar

Hareket hızı efsunu metin2metin2 pvp serverler de oldukça önemlidir. Özellikle kaçma, saldırı yapma ve bir yeri hızlıca geçmede oldukça işinize yarayacaktır. Bunun yanında potlardan ve şebnem gibi iksirlerden de destek almalısınız.

Metin2 de oyunda hız oldukça önemlidir. Özellikle zırh taşı olarak seçimi yaparken hız taşını kesinlikle edinmelisiniz. Hareket hızı sizi oldukça hızlı koşmanıza yararlı bir efsundur. Tabi bunun da % olarak bir değeri bulunmaktadır.

Metin2 karakterinizi hızlı bir şekilde seri yaparsanız, hem kasılmalarda hem ws turnuvalarında kendinize heyecan kattığını ve daha zevk aldığınızı göreceksiniz.karakterin sn bazlı daha fazla yol alması, ayrıca daha hızlı hareket etmesini sağlamaktadır. Yavaş bir karakter özellikle resmi serverda çok sorun çıkartabilir.

Savaşlar sırasında çok fazla hareket etmesi gereken ve uzakta dövüşen (kaçak dövüşen) karakterler için (okçu ninja, ejder gücü şaman) bu efsunu fazlaca kullanmalıdır. Çoğu PVP serverlarda mor pot ve rüzgarın ayakkabısı nesnelerinin ücretsiz olması nedeniyle hız en yüksek değerde olduğundan PVP serverlar da getirilmesi gereken bir efsun değildir.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar