Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Enerji Kristali Nedir, Elde Etme Rehberi

Enerji Kristali Nedir, Elde Etme Rehberi

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Enerji Kristali nasıl elde edilir ve ne işe yarar.Enerji Kristali Nasıl Kullanılır? Elde etme için Simyacı Nerede Bulunur? Enerji Parçacıklarını Nereden Bulurum? 473

Enerji Kristali Nedir, Elde Etme Rehberi Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Enerji Kristali Nedir, Elde Etme Rehberi Detaylar

Enerji Kristalleri Ne İşe Yarar?
Enerji Kristali size oyunda olduğunuz 2 saatlik oyun zamanında tüm itemlerinizdeki Efsunların değerlerini %10 oranında arttırarak savaşlarda gerçekten büyük bir üstünlük sağlar. Kristal kullanıldıktan sonra 2 saatlik oyunda olduğunuz sürece geçerlidir.

Küçük bir örnek verecek olursak, Zırhınızda +4000 HP efsunu var diyelim, bu 2 saat içerisinde efsun kendisini %10′a arttıracak ve +4400 HP’niz olacak. Yada farkı bir örnek verirsek, %15 Yarı-insan’a karşı dayanıklılık efsununuz, % 16,5 Olacak gibi.

Nasıl Kullanılır?
İtemi elde ettikten sonra envanterinizde görülür ve ticarette de kullanabilirsiniz. Envanterinizde görünen item’e sağ tıkladığınızda Enerji Çubuğunuz Mavi-yeşil bir renk alır ve iteminiz aktif hale gelmiş olur.

Mavi – Enerji kaynağınız dolu.
Sarı – Enerji kaynağınız 15% in altına düştü.
Siyah – Enerji kaynağınız boş.Enerji Kristali Nasıl Elde Edilir?
35 LVL bir karakteriniz ile 30 adet Enerji parçacığı biriktirmeniz gerekmektedir. Biriktirdikten sonra 30 Enerji Parçacığını Simyager ile 1 Enerji Kristaline çeviririrsiniz.

Simyacı Nerede Bulunur?
Simyacı her bayrağın 1. Köylerinde bulunmaktadır. Simyacının kordinatları ise şöyle;
Sarı Bayrak (Joan Bölgesi) = (660,734)
Kırmızı Bayrak (Yongan Bölgesi) = (622,511)
Mavi Bayrak (Pyungmo Bölgesi) = (292,812)

Enerji Parçacıklarını Nereden Bulurum?

Bu item’in elde edilmesi birçok oyuncu için gayet kolay gelecektir, bu nedenle 35 seviye üstü itemlerimizi sürekli simyagere götürüp bu enerji kristalinden yapmamız ve depolamamız gerekmekte. Özellikle lonca savaşlarında çok faydalı olabileceğini düşünüyorum. Tüm loncanızın bu itemden kullandığını düşünseniz’e 2 saatlik mükemmel özellikler.

Ayrıca Bu itemi öylesine WS yapmak için kullanmanızı önermiyorum. 1 WS için 2 saatlik item boşa gitmesin.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar