Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejderha Taşı Simyası Nedir, Ne İşe Yarar?

Ejderha Taşı Simyası Nedir, Ne İşe Yarar?

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Ejderha Taşı Simyası sistemi ne işe yarar. Metin2 de Ejderha Taşı Simyası ile gelen yeni özellikler ve bonuslar nelerdir. Ejderha Taşı Simyası rehberi 476

Ejderha Taşı Simyası Nedir, Ne İşe Yarar? Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Ejderha Taşı Simyası Nedir, Ne İşe Yarar? Detaylar

Ejderha Taşı sistemi ile kendinize yeni bonuslar elde edebilirsiniz. Oldukça basit bir kullanma paneli vardır. Size ne gibi faydalar sağlar ve ne işe yarar bunun üzerinde durmak isterim.

Ejderha Taşı Simyası,oyuncuların karakterlerine katkı sağlamak amacı ile dizayn edilmiş bir sistemdir. Seviye 30 ve üzeri oyuncular,Simyacı dan günlük görevi alarak yapabilirler.Bir günde en fazla 10 defa Ejderha Taşı Parçasını
Cor Dragonis e dönüştürebilirsiniz, her dönüştürme için 10 adet Ejderha Taşı Parçasını envanterinizde bulundurmanız lazımdır. Cor Draconis e sağ tıkladığınızda 6 farklı renkte ve özellikte olan ejderha taşlarından birisine sahip olabilirsiniz,bu taşlar ve etkileri şu şekildedir;
* Ejderha Elması: Zeka bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Buza karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
* Ejderha Yakutu: Güç bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Ateşe karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
* Ejderha Yeşimi: Max.SP bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Rüzgara karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
* Ejderha Safiri: Çeviklik bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Toprak Direnci bonusu vermektedir.
* Ejderha Grenası: Max.HP bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Şimşeğe karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
* Ejderha Oniksi: Canlılık bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Karanlık Direnci bonusu vermektedir.


Geliştirilmiş bonuslar ve etkili olduğu canavarlar

* Buza karşı dayanıklılık: Buz canavarları(Sürgün mağarası ve Sohan Dağındakiler),Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
* Ateşe karşı dayanıklılık: Ateş canavarları(Doyyumhwan da bulunanlar)
* Rüzgara karşı dayanıklılık: Karanlık tapınaktaki tüm canavarlar ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
* Toprak Direnci: Golemler,Kızıl Orman,Hayalet Orman ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
* Şimşeğe Karşı Dayanıklılık: Setaou sınıfı canavarlar,Yılan Vadisindeki devler ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlar.
* Karanlık Direnci: Şeytan Kulesi ve Şeytan Katakombunda bulunan tüm canavarlar.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar