Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu

Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Metin2 Delici Vuruş Şansı efsunu ne işe yarar. Delici Vuruş Şansı nasıl etki eder açıklamalı olarak Delici Vuruş Şansı efsunu anlatımı. 241

Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu Detaylar

Metin2metin2 pvp serverler de sağlam vuruşlar yapabilmek için bu efsun vardır. Delici Vuruş Şansı efsunu oldukça önemli bir efsundur. Fakat her karaktere uygun değildir. Neden dersek delici vuruş şansı efsunu sadece düz vuruşlarda işe yaramaktadır.

Kasılmada bütün karakterler için gerekli bir efsun olsada diğer savaşlar için her karaktere uygun değildir.

Wslerde uygun olan karakterler; Bedensel savaşcı, Bıçakcı ninja, Lycan, Büyülü silah şura karakterleri için oldukça sağlam bir efsundur.

Nasıl çalışır: Normalde A rakibine vurulması gereken 1k iken 2.1k vurulabilir. Ancak farklı bir B rakibi için 2k vurmak gerekirken 2.6k vurula da bilir. Yani belli bir oranda arttırma yoktur. Fakat delici vuruş oranı ne kadar yüksekse normal saldırınız o kadar 2 katlamaya yakın olacaktır. Pvp serverler oyunlarının lonca savaşlarında bedensel ve bıçakcılar oldukça iyi sonuçlar almaktadır.


Tags : , Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar