Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması ne işe yarar

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması ne işe yarar

Pvp Server

Kategori: rehber

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması nedir. Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması ne işe yarar. Karakterinize nasıl bir savunma olarak etki eder. 286

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması ne işe yarar Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması ne işe yarar Detaylar

Metin2 Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması özellikle size yakın dövüş ile düz vuruşlar yapan karakterlere kullanmanız gereken efsunlardan en gereklilirindendir.

Düz vuruşları güçlü olan karakterler karşısında delici ve beden savunması yapmanız gerekmektedir.

Metin2 online oyunda karakter savunması oldukça önemlidir. Bu savunmayı efsunlar ile ve diğer eşyalar ile sağlamaktasınız. Lvl seviyenizde bu savunmaya hayli etki göstermektedir.

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması efsunu ne işe yarar: Karakterinizin karşılıklı mücadeleye girdiği rakibinizden gelen hasarlara. Bu rakip yaratıklar yada diğer karakterler olabilir. Bu hasarların bazılarını engelleme görevi üstlenir. Bu engelleme belli bir yüzde oranında efsunla geldiği için tüm hasarı engelleme durumu olmaz. Birde beceri saldırıları için değil. Düz vuruş ile alınan hasarlar için geçerli bir savunma efsunudur. Bu engellemeyi nasıl anlarız derseniz. Rakibin size vuruşlarında miss yazısı çıkıyorsa bloklamayı yapıyorsunuz demektir.

metin2 pvp serverler savaş lonca

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar