Metin2 Private Top Servers

rehber pvp serverler

Server

Popüler Metin2 Sözlük Rehber

Metin2 Sözlük Rehber Metin2 onlineSözlük, Metin2 resmi oyunu hakkında kılavuz rehberleri, metin2 hakkında herşey, önemli olan bütün bilgiler Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy tanıtımı yukarı taşır.

rehber pvp server

Efsunlar ve detaylı açıklamaları

Oy:20 Bilgi

Efsunlar ne işe yarar, Efsunların açıklamaları nelerdir. Metin2 de efsunlar nerde hangi eşyada ne işe yaramaktadır. Karaktere verdiği özellikler nelerdir.

rehber pvp server

Dönüşüm rehberi ve Dönüşüm püf noktaları

Oy:20 Bilgi

Metin2 Dönüşüm yapmak için gereken bilgiler. Dönüşüm geliştirme beceri kitapları ve Dönüşüm yapmak için küreler ve özellikleri rehberi.

rehber pvp server

Metin2 Evlilik Detaylı Evlilik Klavuzu

Oy:18 Bilgi

Metin2 Evlilik hakkında gereken tüm bilgiler rehberi. Metin2 evlilik için gerekenler nelerdir nasıl evlilik işlemleri yapılır detaylı anlatım.

rehber pvp server

Ox Soruları ve Cevapları Tamamı güncel

Oy:18 Bilgi

Metin2 Ox soruları ve cevapları nelerdir. Tüm ox soruları ve cevapları ile bilgi kütüphanenizi geliştirebilirsiniz. Ox Soruları ve Cevapları Rehberi

rehber pvp server

Şeffaf lonca simgeleri arşivi

Oy:18 Bilgi

Metin2 Şeffaf lonca simgeleri indir. En iyi ve bir çok çeşit şeffaf lonca simgeleri için toplanmış arşiv. Metin2 Şeffaf lonca simgeleri.

rehber pvp server

Muharebe Kılıcı nerden düşer ve artı basma rehberi

Oy:17 Bilgi

Metin2 Muharebe Kılıcı nerden düşer, Hangi yaratıklardan Muharebe Kılıcı düşmektedir. Muharebe Kılıcı artı basma için gereken eşyalar nelerdir.

rehber pvp server

Büyü hızını max yapma, Büyü hızı arttırma rehberi

Oy:16 Bilgi

Karakterler için çok önemli olan Büyü hızı. Becerileri arkarkaya vurmayı sağlar. Büyü hızı arttırmak ve max yapmak için neler yapılabilir.

rehber pvp server

Toplam hasar değeri hesaplaması

Oy:16 Bilgi

Metin2 karakterinizin toplam hasar değeri nasıl bulunur. Toplam hasar değeri hesaplamak için bütün etkilerin değerleri ile bilgileri.

rehber pvp server

Şebnemler nasıl yapılır

Oy:15 Bilgi

Metin2 Şebnemler nasıl yapılır, Bütün şebnemlerin yapılışı hakkında detaylı bilgiler. Şebnemler rehberi ile kendinize iksir hazırlayın, özellik kazanın.

rehber pvp server

Lonca Binası yapmak için gerekenler

Oy:15 Bilgi

Metin2 de Lonca Binası yapmak için gerekli olan malzelmeler nelerdir. Lonca binası yapımı esnasında gerekli olacak tüm eşyalar ve bilgiler.

rehber pvp server

Kritik Vuruş Şansı efsunu rehberi

Oy:15 Bilgi

Metin2 Kritik Vuruş Şansı efsunu ne işe yarar. Kritik Vuruş Şansı hasar olarak karakterinize ne gibi kazanç sağlar. Kritik Vuruş Şansı rehberi

rehber pvp server

Delici Vuruş Şansı efsunu kılavuzu

Oy:15 Bilgi

Metin2 Delici Vuruş Şansı efsunu ne işe yarar. Delici Vuruş Şansı nasıl etki eder açıklamalı olarak Delici Vuruş Şansı efsunu anlatımı.

rehber pvp server

Omuz Kuşağı Rehberi, Omuz Kuşağı ne işe yarar

Oy:14 Bilgi

Metin2 Omuz Kuşağı ne işe yarar. Detaylı anlarım ile Omuz Kuşağı hakkında bilgiler. Omuz Kuşağı gelişimi için gerekli tüm detaylar.

rehber pvp server

80 lvl kaskların düştüğü yerler

Oy:14 Bilgi

Metin2 80 lvl kasklar nerden düşer, Hangi yaratıklardan 80 lvl kasklar düşer. 80 lvl kaskların düştüğü haritalar ve detaylı olarak bilgiler.

rehber pvp server

Sürgün Mağarası Efsun dizilimi rehberi

Oy:14 Bilgi

Metin2 Sürgün Mağarası Efsunları nelerdir. Kasılmak için Sürgün Mağarası Efsun dizilimi. En sağlam Sürgün Mağarası Efsunları hakkında bilgiler.

Yeni Metin2 Sözlük Rehber