Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Server bilişimleri paketleri nedir. Hangi paket alınmalı

Server bilişimleri paketleri nedir. Hangi paket alınmalı

Pvp Server

Kategori: pvpyonetim

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

MEtin2 pvp server bilişim paketi ile oyun kurmak istiyorsanız. Hangi bilişim paketlerini almalısınız. Hangi bilişim paketleri metin2 için alınmaz. 395

Server bilişimleri paketleri nedir. Hangi paket alınmalı Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Server bilişimleri paketleri nedir. Hangi paket alınmalı Detaylar

Metin2 pvp server kurulumunu hazır olarak bilişim firmalarına yaptırabilirsiniz. Fakat az parayla çok iş beklemeniz hiç mantıklı olmaz. Bilişimler ucuz fiyatlarda sağladığı paketler sizce 1000+ online sayılı bir sunucuyu taşıyabilirmi?

2018e gireceğimiz yıllarda oldukça fazla oyuncusu olan pvp serverler oyunları kendini yenilemeye devam ediyor. Bu yenilikler oyuncuların yüzünü güldürmekte.metin2pvpserverler.biz pvp Fakat pvp server sunucu firmaları halen güvenlik sorunlarını aşmış durumda değil. Bu durum oldukça hoş olmayan durumlara sebeb vermektedir. Bu yazıyı yazmamızın sebebi oldukça fazla soru ve şikayet almamızdır.

Pvp server bilişimleri oyun serveri açmak isteyenlere çeşitli vaadler ve göz boyayan paketler ile düşük maliyette hizmet vermektedir. Biz size şöyle anlatalım. Siz elinizde iyi birşeyi değerinden ucuza verirmisiniz. Kimse vermez. Burda ki olayda sizin aylık olarak düzenli para yatırmanız değil. Hatta bir çok kişiden duyduğumuz olaylardan biride server online sayısı arttıktan sonra port kapatmalar olmasıdır. Buda oyuncunun oyuna girmesinde sorun yaşamasına oyundan atılmasına sebeb olmaktadır. 30 tl ye alınan sunucudan çok şey bekleyen server sahipleri. Hatta ilgilenmedikleri satıncaya kadar yağlama cilalama yapıldığı ardından sorun olduğunda ulaşama ma gibi durumları yaşadığını söylemektedirler. Bizim bu olayları birleştirdiğimizde server bilişim firmalarının devamlı müşteriden çok yeni müşterilere önem verdiğini görmemizdir. Bazı yöneticiler çok para verdik hile olmayacak, bug olmayacak, saldırıya dayanacak gibi sözler aldık iddaları da var. Geçmiş olsun kardeşim malesef oyunlarda siz sunucuyu almadıktan sonra ne yaparsanız yapın bu gibi sorunlardan kurtulamazsınız.

Oyun açma işinde oldukça iyi para var. Fakat oyunu siz kurup dosyaları siz editlemedikten sonra,oyun açıklarını kapatmayıp, saldırılara göğüs geremedikten sonra bu paraları kazanmanız mümkün değil. Yanınızda iyi bir kodlamacı ve tanıtımcı olduktan sonra para harcamanızı tavsiye ederim. Metin2 pvp de sağlam olmanın yolu bilgi ve sermayeden geçer. Saygılarlar..

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar