Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer - Tag topics metin2mmo.com

Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer Örümcek Zİndanı 2 den hangi itemler ve eşyalar düşmektedir. Örümcek Zİndanı 2 yaratıkları kesme ve düşen eşyalar detay bilgileri içerir. Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer den başka konuları arama kutundan arattırın. Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Kraliçe Örümcek nerde çıkar, Metin2 oyun bilgisi boss tanıtımı Kraliçe Örümcek nerde ve nasıl kesilir, Kraliçe Örümcek kesimi ve düşürdüğü item ve eşyalar.. Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer Bilgileri.

Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer - Kraliçe Örümcek nerde çıkar ve düşürdükleri

Metin2 de Kraliçe ÖrümcekKralice örümcek metin2, pvp serverlar seviyesine geldiyseniz artık metin2 zevkine ulaşmaya yakınsınız demektid. Kraliçe Örümcek Örümcek zindanının boss patronudur.  Bu zindanda hem kasılıp gelişeceğiniz hemde item düşürmeye çalışacağınız için bı boss patronu iyi tanıyın.

Kraliçe Örümcek Kaç Level Patrondur
60 lvl
Kraliçe Örümcek Yanında kimler vardır
1 Kraliçe Örümcek , 2 Zehirli Pençe Örümcek
Kraliçe Örümcek Hangi itemler düşmektedir.
Kraliçe Örümcek Sandığı
Ruh Taşı
Gövde
Kraliçe Örümcek Zehiri
Liderin Notları
Liderin Ruhtaşı


Nerede Çıkar: Örümcek Zindanı(Kuahklo Dong) , Örümcek Zindanı-2

Örümcek 2 Zindanına nasıl gidilir: Önce Çöle gidiyoruz ve çölün sağ alt kısmından örümcek zindanı 1 e giriş yapıyoruz.

Örümcek zindanı 1

örümcek zindanı 1, metin2 mmo

Örümcek mağarası olarakta anılan Kuahklo Dong tehlikeli ve çok zehirli örümceklerle dolurur.Zindan sonunda bulunan Chuk-Sal a verilecek Geçit Bileti Geçit Bileti.pngile örümcek zindanı-2 ye girilir.

 

Örümcek zindanı 2 (kralice örümceğe gider)

örümcek zindanı 2, metin2 pvp serverlar

Zindanı-2 mevcut ve uygun levelinize göre diğer tüm haritalardan çok daha fazla EXP kazanmanızı sağlar. 61 level kalkanları (Şahin Kalkan, Kaplan Kalkan, Aslan Ağzı Kalkan, Ejderha Pulu Kalkan) burada düşürebilirsiniz.

Etiketler:

Örümcek Zİndanı 2 den hangi eşyalar düşer Yorumları