Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Yon-I Gezgin nerde çıkar ve görevleri

Yon-I Gezgin nerde çıkar ve görevleri

Pvp Server

Kategori: npc

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Metin2 Yon-I Gezgin npc koordinatları haritada ki yeri nerdedir. Yon-I Gezgini görevleri ve görevleri almak için gereken şartlar nelerdir. 197

Yon-I Gezgin nerde çıkar ve görevleri Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Yon-I Gezgin nerde çıkar ve görevleri Detaylar

Metin2 de Yon-I Gezgini npc den üst düzey görevler alabilirsiniz. 90 lvl ve üstü görevlerin verildiği bu görevlerden oldukça iyi ödüller kazanabilirsiniz. Metin2 tr de yeni harita ile gelen bu npc bir çok görev npclerinin yanında bulunmaktadır. Seviyeniz yükseldikçe bu npc görevlisinden görevleri alabilirsiniz.

Yon-I Gezgin görevleri nasıl alınır: Bu görevleri almanız için göreve uygun seviyeniz olması ve önceki görevleri yapmanız gerekmektedir. Bu görevi almak için Ejderha Ateşi Burnuna gitmelisiniz. Işınlayıcı yardımı ile gidebilirsiniz. min seviyeniz 90 lvl olmalıdır.

Yon-I Gezgin koordinatları

Ejderha Ateşi Burnu: 550, 1278 Ejderha Ateşi Burnu haritasına gitmeniz gerekmektedir. Bu bölgeye seviye 90 ve üzeri oyuncular ışınlanabilirler.

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar