Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi - Tag topics metin2mmo.com

Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi Metin2 kemerler hakkında detaylı anlatım bilgileri. Kemerler ne işe yarar ve nerede nasıl karaktere fayda sağlamaktadır. detay bilgileri içerir. Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi den başka konuları arama kutundan arattırın. Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Kemer sistemi ne işe yarar. Çeşitlerine göre kemerlerin karakteriniz üzerine etkileri nedir. Detaylı olarak kemer sistemi anlatımı.. Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi Bilgileri.

Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi - Metin2 Kemerler, kemer sistemi ne işe yarar

Metin2 de sonradan eklenmiş olan kemer sistemimetin2 kemer sistemi, pvp serverler kemerler, karakterinize oldukça faydalı bir özelliktir. Her kemerin farklı bir bonusu bulunmaktadır. Bu bonuslar ile diğer eşyaların bonuslarını tam ayarlı yaparsanız oldukça fayda sağlamış olur, rakiplerinizin önüne bir tık ile gectiğinizi göreceksiniz.

Kemerler ve Bonusları
Keten Kemer: Max. HP
Deri Kemer: Max. SP
Gösterişli Kemer: İki kat yang düşme şansı
Bilgeliğin Kemeri: EXP bonus şansı
Ruh Kemeri: Canavarlara karşı güçlü
Kral Kemeri: Savaşçı saldırılarına karşı savunma şansı
Gölge Kemeri: Ninja saldırılarına karşı savunma şansı
Runik Kemer: Sura saldırılarına karşı savunma şansı
Büyükayı Kemeri: Şaman saldırılarına karşı savunma şansı
Turmalin Kemeri: Lycan saldırılarına karşı savunma şansı

Kemer Sistemi Nedir : Kemerler envanterde zırh bölümün altında bulunur. Her kemer belirli bir bonus verir.50 levelden sonra Kemerler bonus dışında iksir deposu olarakta kullanılabilmektedir. Kemerin + değerine göre iksir deposundaki bölme sayısı aktif olur.

! Kemerler, Yu-Hwan ve Jae-Seon Kim npclerinde üretilir.

Kemer sistemi hakkında detaylar;

  • Level 50 ve üzerindeki oyuncular kemerleri iksir deposu olarak kullanabilirler. Kemer +sına göre depoda daha fazla yer açıldığını göreceksiniz.
  • Her kemerin kendine has özelliği vardır ve eklenecek soketler ile bu özellikler geliştirebilir. Bonusları yukarıda vermiştik.
  • Başarı ile yapılmış bir kemer yükseltmesi, kemerin kapasitesini 16 bölmeye kadar çıkartır.
  • Yeni kemerler şu özellikleri taşıyacaktır: YükselDelmiş max.HP, YükselDelmiş max. MP, YükselDelmiş 2 katı drop, ve EXP bonus.
  • Kemere eklenmiş soketlerin akDeflik süresi 6 ile 24 saat arası değişkendir, süre sonunda soketler yok olur.Kemer +0'dan iDebaren soketlenebilir.
  • Soketleme için gereken eşyalar 2.0 haritalarındaki (Ejderha Ateşi Burnu) demircide hazırlanabilir.

Metin2 de kemer sistemi envanterinizde sola doğru bir ok ile yeni depo açar ve karakterinize artı olarak bonus verir. metin2 pvp serverler oyunlarının çoğunda da bu sistemi görebilirsiniz.

Etiketler:

Metin2 kemerler hakkında detaylı bilgi Yorumları