Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Metin2 Kasma botu kullanımı - Tag topics metin2mmo.com

Metin2 Kasma botu kullanımı Metin2 de kasma botu nasıl kullanılır. Otomatik olarak kasma, saldırı, beceri ve iksir basma kullanım ayarlanması detay bilgileri içerir. Metin2 Kasma botu kullanımı den başka konuları arama kutundan arattırın. Metin2 Kasma botu kullanımı hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Metin2 Kasma botu kullanımı konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de otomatik avlanma sistemi nasıl çalışır. Bot avlanma saldırı ayarlama, Beceri vurma, Pot basma gibi özelliklerin ayarlanması.. Metin2 Kasma botu kullanımı Bilgileri.

Metin2 Kasma botu kullanımı - Otomatik Bot Avlanma Sistemi, Saldırı, Beceri Ve Pot Basma

Metin2 orjinal olarak oyuncularına otomatik bot metin2 otomatik av sistemişeklinde kasılma botu yapmış ve bunu ücretsiz olarak sunmuştur.

otomatik avlanma ayarlar metin2

Fakat bu sistemin çalıştırılması için bazı yapılması gerekenler bulunmaktadır. Öncelikle tekrar belirteyim ücretsiz bir bot avlanma sistemidir.

Burda kullanabileceğiniz oyunda otomatik kasma yetileri;

  • Otomatik olarak saldırı yapar ve mobları keser.
  • Can ve mana azaldığında otomatik pot basar.
  • Becerileri otomatik olarak kasılırken kullanır.

Bu 3 özellikle kasılmak için gereken herşeye sahip bir bot uygulaması geliştirmiştir.


Sisteme "K" tuşuna basarak ulaşabilir yada menüden bulabilirsiniz.
 
Otomatik Saldırı Sistemi Nasıl çalışır Özellikleri nedir.
Sistem oldukça basit işlemektedir. Saldırıyı başlatır ve durdurur.  

Sistemi başlattığınızda otomatik olarak en yakınındaki moblara saldırmaya başlayacaktır.
Unutmayın ki. Bir yerde takıldığında manuel olarak oyuna müdahale edip çarınızı kurtarmalısınız.
 
Otomatik Beceri Sistemiotomatik pot basma ve beceri sistemi metin2
Bu özellik ücretsiz değildir. Bunu nesne marketten satın alarak kullanabilmektesiniz.Nesne marketten aktif edilebilen, premium bir özelliktir.

Tıpkı Exp Yüzüğü, Üçüncü El gibi. Özellik aktif olduğunda, mevcut becerilerinizi ilgili kutucuğa koyabilir, alt kısmına da standart dışı bir soğum süresinde kullanılacaksa, saniye değerinde veri girilebilir.

Soğuma süreleri girilmezse, becerinin kendi soğuma süresi esas alınır, en kısa sürede dolan skil öncelikli kullanılır. Girilen verileri değiştirmek isterseniz, Temizle butonuna tıklayıp eski verileri silebilir, yenilerini girebilirsiniz.


Otomatik beceri sistemi kullanmak için: becerilerinizi avlanma sistemindeki yerlere yerleştirin, dolma süreleri otomatikman yazılacaktır, bu değeri değiştirebilirsinizde daha sonrasında Ayarlar kısmından Becerileri "Açık" konumuna getirin.
 
Otomatik Pot Basma
Buda beceri gibi nesne marketten satın alınıp kullanılabilen bir özelliktir. Beceri opsiyonu ile birlikte aktif olur.

Menüdeki iksir bölümüne, HP ve SP yada istediğiniz iksiri koyup otomatik kullanabilirsiniz.


Otomatik olarak iksir sistemi kullanmak için: Kullanmak istediğiniz iksirleri, şebnemleri, bitki sularını "İksirler" kısmına yerleştirin, ne sıklıkla basılacağını saniye bazında ayarlayınız. "İksirleri" açık konumuna getirdiğinizde çalışacaktır. Metin2 oyununda oldukça devrim bir oyun eklentisi olmuştur. Hatalar yakında giderileceğine inanmaktayım.

Etiketler:

Metin2 Kasma botu kullanımı Yorumları