Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Metin2 İstiridye Kodu - Tag topics metin2mmo.com

Metin2 İstiridye Kodu Gm kodu Metin2 İstiridye Kodu ile artı basmada eşya yükseltme de ve dönüşümlerde İstiridye getirtebilirsiniz. detay bilgileri içerir. Metin2 İstiridye Kodu den başka konuları arama kutundan arattırın. Metin2 İstiridye Kodu hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Metin2 İstiridye Kodu konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 İnci Kodları, istiridye kodu, Beyaz inci, Kırmızı inci, Mavi inci gm kodu, metin2 inciler ve istiridye kodları.. Metin2 İstiridye Kodu Bilgileri.

Metin2 İstiridye Kodu - İnci Kodları Tüm inciler ve istiridye kodu

Metin2 inci ve istritye gm kodları, İnciler genelde + basma da kullanılmaktadır. İnci çıkarmak normal metin2 de oldukça zordur. Metin2 inci kodları aşağıdaki gibidir. Eğer emek pvp serverler de bir sunucuya sahipseniz bu kodları bilmeniz gerek çünkü artı basmada inciler oldukça önemlidir.

Metin2 İstiridye Kodu: 27987

Beyaz İnci kodu: 27992

Mavi İnci kodu: 27993

Kırmızı İnci kodu: 27994

Metin2 serverler oyunlarında bu kodlar oldukça kullanışlıdır. Bu kodlar ile oyunda hızlı bir şekilde düzenleme ve iyileştirmeler yapabilirsiniz. Gm kodlarının nasıl çalıştığını bilmiyorsanız Gm kodları nasıl yazılır yazımızı okuyunuz, Daha fazla Gm kodlarına metin2 gm kodları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Metin2 İstiridye Kodu Yorumları