Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir - Tag topics metin2mmo.com

Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir Metin2 resmi oyunu ile metin2 pvp serverler özel sunucu oyunları arasında ne gibi farklar bulunmaktadır. Karşılaştırmalı olarak anlatım detay bilgileri içerir. Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir den başka konuları arama kutundan arattırın. Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 pvp nedir. Pvp server oynamak hakkında bilgiler. Metin2 mmo online oyunu oynamak ile metin2 pvp oynamak arasında ki farklar.. Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir Bilgileri.

Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir - Metin2 Pvp Nedir Pvp server oynamak hakkında

Metin2 online oyunu oldukça sağlam bir kitleye sahip bir tabanı bulunmatadır. Özellikle de Türkiye de oldukça fazla oyuncu sayısına ulaşmış durumda. Buna bağlı olarak Metin2 pvp serverler oyunlarını da görmekteyiz. Şimdi sizlere aralarındaki farkları maddeler halinde anlatmak isterim.

1- Metin2 de oyuncu sayısı oldukça fazladır, fakat oyuncular sunuculara dağıldığı için o kadar çok kişiyi yinede göremezsiniz.

Fark: Metin2 pvp serverler genelde tek sunucudur. Bütün oyuncular tek sunucuda olduğu için tüm oyuncuları görebilirsiniz.

2- Metin2 de çoğu item ve eşya markette ücretli olarak satılmaktadır.

Fark: Metin2 pvp de bu itemler ve eşyaları ücretsiz olarak oyun içinde satıcı ve markette bulabilir, oyun parası ile alabilirsiniz

3- Metin2 de kasılmak oldukça zordur. Yıllarınızı alan bir emek olabilir. Fakat emek her zaman zevkli bir konudur. Kolay elde edilen zaten kolay gitmezmi :)

Fark: Metin2 pvp serverler de hemen kasılıp oyuna dahil olursunuz. Daha çok kasılma yerine item ve eşya dizilimi yapmaya vakit harcarsınız.

4- Metin2 oyununda daha sert konunlar vardır. Seviyeli bir oyun düzeninde oyunu oynarsınız. Her zaman gm göremezsiniz.

Fark: Metin2 pvp de gm her zaman çıkabilir, Resmi oyunun tersine oyunculara item ve eşya yardımı yapabilmektedir.

5- Metin2 de event ve etkinlikler nadir sıklıkla olur. Değerli olan eşyalar oldukça zor çıkar ve artı basma yükseltme işlemleri oldukça zor ve şansdır.

Fark: Metin2 pvp serverlar da bu durum oldukça basittir. Genelde değerli eşyalar markette bile satılır. Yada gerekli mob yada bossu bulduğunuzda kolaylıkla düşürebilirsiniz.

Daha bir çok fark var fakat artık kısaca değinmek istiyorum. Metin2 resmi oyunu belli bir şirket ve çalışanları ile birlikte yönetiyor. Kurumsal bir firma ve mmo oyunları gibi zor bir oyundur. Metin2 pvp serverler oyunlarını özel sunucular ile bir kaç kişi yönetebiliyor ve kendi oyunlarını yayınlayabiliyor. Her iki oyunda metin2 aslında sadece oyuncu hangisinden zevk alıyorsa zaten gidip onu oynuyor.

Etiketler:

Metin2 ile metin2 pvp serverler arasında farklar nedir Yorumları