Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Lonca simgesi nasıl yüklenir - Tag topics metin2mmo.com

Lonca simgesi nasıl yüklenir Loncana simge ekle Metin2 lonca simgesi oyuna nasıl yüklenir. Metin2 oyununda lonca simgenizi aktif etmek için ne yapmak gerekir. detay bilgileri içerir. Lonca simgesi nasıl yüklenir den başka konuları arama kutundan arattırın. Lonca simgesi nasıl yüklenir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Lonca simgesi nasıl yüklenir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Şeffaf lonca simgeleri indir. En iyi ve bir çok çeşit şeffaf lonca simgeleri için toplanmış arşiv. Metin2 Şeffaf lonca simgeleri.. Lonca simgesi nasıl yüklenir Bilgileri.

Lonca simgesi nasıl yüklenir - Şeffaf lonca simgeleri arşivi

Metin2 de iyi bir loncaya sahipseniz sizi belirtmesi için lonca simgesi oldukça önemlidir. Metin2 de loncaların önemini bir çok yazımızda bahsettik. Lonca simgeleri de oldukça önemlidir. Farklı bir lonca simgesi sizi herzaman havalı yapacağını düşünerek sizler için bir çok çeşitte lonca simgesi hazırladık. Bunların bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

metin2 lonca simgesi

Dosyayı indirmek için: https://yadi.sk/d/VfqYarSwakDdG

Görüntülemek için: https://docviewer.yandex.com.tr/?url=ya-disk-public%3A%2F%2Fo9JKAfLn3JEak0UWXU%2BRUa6tPI5XVHHByUh%2FCYu8g2M%3D&name=metin2seffafloncasimgeleri.rar&c=57d18fb36557

Yukardaki resimde orjinal büyüklüktedir. Resimleri keserek istediğiniz şekilde oynamalar yapabilirsiniz.

Metin2 şeffaf lonca simgelerini nasıl aktif ederiz?

  1. - Öncelikle sitemizden indireceğiniz dosyayı açıyorsunuz.
  2. - Klasör içerisinden hoşunuza giden logoyu ya da tüm logoları kopyalayıp C:Program Files/Metin2_Turkey/upload klasörüne yapıştırın.
  3. - Oyunu farklı bir klasöre kurduysanız, o klasörde bulunan upload dosyasına kopyalayın.
  4. - Upload isminde klasör yoksa siz oluşturun.

İyi bir pvp serverler oyunlarından birinde oynuyorsanız bu simgelerin çoğunu görebilirsiniz. Çünkü oldukça fazla hit almaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Lonca simgesi nasıl yüklenir Yorumları