Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Log Hatası Çözüm Yolları - Tag topics metin2mmo.com

Log Hatası Çözüm Yolları Log Hatası alanlar için kesin çözüm yolları ve Log hata almamak için gereken önlemler hakkında bilgiler. detay bilgileri içerir. Log Hatası Çözüm Yolları den başka konuları arama kutundan arattırın. Log Hatası Çözüm Yolları hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Log Hatası Çözüm Yolları konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: çözüm yollarını yazımızdan edinebilirsiniz. Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümümleri rehberi.. Log Hatası Çözüm Yolları Bilgileri.

Log Hatası Çözüm Yolları - Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümü

http://www.nedirbilgiler.com/discussion/417/metin2-log-ve-traceback-pyc-hata-coezuemue

Traceback.pyc Hata Çözümleri;
1: Yine en etkili çözüm seçeneği, log hatası çözümünde uyguladığımız ilk maddedir. Bu şekilde oyunu tamamen kaldırıp tekrar yüklediğinizde oyun açılacaktır. Ve hata almayacaksınız. Eğer sistem yetersizliği nedeni ile hata alıyorsanız. Oyun grafiklerini düşürerek oyuna girmeye çalışın.
2: Oyunda aldığınız hatalar genelde Lib dosyasından kaynaklandığı için: yapılabilecek tek şey lib klasörünüzü güncellemek veya silip baştan yüklemek olacaktır. Bazen üst üste atılan metin2 pvp packleri bu tip sistemsel hatalara sonuç doğurabiliyor ancak bunun çözümünü metin2sozluk ailesi olarak sizler için derleyip, toplayıp bulduk bu adreste bulunan lib dosyasını indirip metin2’nin kurulu olduğu klasörünüze attığınız zaman log hatası ve traceback.pyc hatası çözülmüş olacaktır.

 

Etiketler:

Log Hatası Çözüm Yolları Yorumları