Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Log Hatası Çözüm Yolları - Tag topics metin2mmo.com

Log Hatası Çözüm Yolları Log Hatası alanlar için kesin çözüm yolları ve Log hata almamak için gereken önlemler hakkında bilgiler. detay bilgileri içerir. Log Hatası Çözüm Yolları den başka konuları arama kutundan arattırın. Log Hatası Çözüm Yolları hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Log Hatası Çözüm Yolları konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Log ve Traceback.pyc Hataları alıyorsanız çözüm yollarını yazımızdan edinebilirsiniz. Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümümleri rehberi.. Log Hatası Çözüm Yolları Bilgileri.

Log Hatası Çözüm Yolları - Metin2 Log ve Traceback.pyc Hata Çözümü

Metin2 de çok sık olarak görebileceğiniz hatalardan biridir. Bu hatanın çözümünü vereceğiz. Bunun yanında diğer hatalarında çözümünü bulmuş olacağız. Metin2 oynuyorsanız yükle sil yaparken dosya eksilmesi veya yüklenemesi gibi durumlar da yada biranda bu hatayı alabilirsiniz.

Log Hatası Çözüm Yollarımetin2 log hatası

1: En etikili ve kesin çözüm: Metin2 yi öncelikle tamamen bilgisayarınızdan kaldırın. Bunun için denetim masasına gidip programlardan metin2 yi bulun ve kaldırın, yada metin klasörüne gidin ve orda unistall dosyasına girerek oyunu kaldırın.
-Oyunu kaldırdığınızdan emin olduktan sonra tekrar yükleme yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz. 
2: Metin2 dosyasına gidip metin2.exe ye sağ tıklayıp sorun gider seçeneğine tıklamanız ikinci seçenektir. Burda size sorunu ya çözecektir yada sorun kaynağını belirtecektir. Bulunan sorunu çözmek için programı dene yada sına gibi bir seçeneği aynı pencerede bulabilirsiniz.
- Bu şekilde oyunu tekrar açmış olursunuz. Kapatıp tekrar açtığınızda bu seçenekleri kayıt ediniz ve bu hatadan tamamen kurtulmuş olun.

Traceback.pyc Hata Çözümleri;
1: Yine en etkili çözüm seçeneği, log hatası çözümünde uyguladığımız ilk maddedir. Bu şekilde oyunu tamamen kaldırıp tekrar yüklediğinizde oyun açılacaktır. Ve hata almayacaksınız. Eğer sistem yetersizliği nedeni ile hata alıyorsanız. Oyun grafiklerini düşürerek oyuna girmeye çalışın.
2: Oyunda aldığınız hatalar genelde Lib dosyasından kaynaklandığı için: yapılabilecek tek şey lib klasörünüzü güncellemek veya silip baştan yüklemek olacaktır. Bazen üst üste atılan metin2 pvp packleri bu tip sistemsel hatalara sonuç doğurabiliyor ancak bunun çözümünü metin2sozluk ailesi olarak sizler için derleyip, toplayıp bulduk bu adreste bulunan lib dosyasını indirip metin2’nin kurulu olduğu klasörünüze attığınız zaman log hatası ve traceback.pyc hatası çözülmüş olacaktır.

Diğer çözümler;

Metin2 de klasöre metin2 pvp dosyalarını atmadan önce, çalışan orjinal metin2 klasörünü bir başka yere yedekleyin ve her pvp server kuruşunuzda bu yedeği kopyalayıp başka bir yere aktarın ve dosyaları içine atın. Yani metin2 orjinal klasörünüz herzaman sağlam ve çalışır durumda kalmasına özen gösterin.
Metin2 de grafikler ve sistem gereksinimlerini iyi inceleyiniz. Bilgisayarınız bu oyuna elverişli olmayabilir bunu metin2 setting dosyasında ayarlama yaparak grafikleri en min değere düşürerek çözebilirsiniz. Metin2 pvp serverler dosyalarını her zaman başka bir klasörde açtıkça hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Etiketler:

Log Hatası Çözüm Yolları Yorumları