Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Kutsama Küresi nerden düşer - Tag topics metin2mmo.com

Kutsama Küresi nerden düşer Metin2 Kutsama Küresi nerden düşer. Kutsama Küresi hangi yaratıklardan ve sandıklardan düşmektedir. detay bilgileri içerir. Kutsama Küresi nerden düşer den başka konuları arama kutundan arattırın. Kutsama Küresi nerden düşer hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Kutsama Küresi nerden düşer konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: İtemlerinize veya eşyalarınıza 5. efsun nasıl eklenir. Kutsama Küresi 5. efsun ekleme de nasıl kullanılır. Kutsama Küresi 5. efsun ekleme rehberi. Kutsama Küresi nerden düşer Bilgileri.

Kutsama Küresi nerden düşer - 5. efsun ekleme; Kutsama Küresi klavuzu

Metin2 de efsunlar oldukça önemlidir. Bu efsunlar ne kadar güçlü ise özelliğine göre rakiplerinize korku salarsınız.Efsunları değiştirmek için efsun değiştirme nesnesi kullanabilirsiniz.

Bu kutsama küresini kullanabilmek için öncellikle 4 efsun eklenmelidir.

Arttırma kağıdı ile bunu yaptıktan sonra 5. efsunu ekleyiniz.
5.efsun nesnesi : iteminize 5. bonusu eklemenizi sağlar,ekleme başarısızda olabilir. Nesne markette satıldığı gibi sandıklardan düşürebilirsiniz. 4 bonuslu bir eşyaya 5. bonusu ekler. Ekleme başarısız da olabilir.

Kutsama Küresinin çıktığı Sandıklar :
Ayışığı Define Sandığı, Demir Kutu, Cadılar Bayramı Hediye Sandığı, Gizemli Sandık, Krallar Sandığı, Güç Sandıgı, Sonsuz Kış Sandığı, Million Sandığı, Athene Sandığı, Pembe Amor’un Sandığı, Mavi Amor’un Sandığı.

eşyalarında ve sandıklarından bu eşyayı düşürebildiğiniz gibi marketten satın alabilirsiniz. pvp serverler oyunlarında da bu efsunlar oldukça önemlidir. Karakterinizin efsunlarını öğrenmek için menüde karakter bölümüne bakınız.

Etiketler:

Kutsama Küresi nerden düşer Yorumları