Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer - Tag topics metin2mmo.com

Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer Metin2 Kırmızı Demir Pala hangi yaratıklardan ve canavarlardan düşmektedir. Kırmızı Demir Pala düşürme taktiği. detay bilgileri içerir. Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer den başka konuları arama kutundan arattırın. Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de KDP Kırmızı Demir Pala Nerden Düşer, Kdp Kırmızı demir pala düşen yaratıklar hangileridir. Kdp düşürmek için gereken bilgiler.. Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer Bilgileri.

Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer - KDP Kırmızı Demir Pala Nerden Düşer

http://www.nedirbilgiler.com/discussion/116/kdp-kirmizi-demir-pala-nereden-dueşer

KDP mistik yaratıkların çıktığı; vadide mistiklerin bulunduğu bölgede mistik isimli slottan düşmektedir. Birçok mistik keserek KDP düşürme şansınızı arttırabilirsiniz. Mistikler oldukça fazla sayıdadır ve oldukça az sayıda KDP düşeceği için vadide uzun vakit geçirebilirsiniz.

Diğer bir Düşürme taktiğide; Vahşi uzman,vahşi okçudan da düştüğü bilinir. Diğer 30 lvl silahlarıda bu iki bossdan çıktığı oldukça sık görülmüştür.

Etiketler:

Kırmızı Demir Pala hangi yaratıktan düşer Yorumları