Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma - Tag topics metin2mmo.com

Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma Şeytan kulesine kat kat tırmanırken yapılması gerekenler nelerdir. Takım arkadaşlarınızla Şeytan kulesi nasıl Geçilir. detay bilgileri içerir. Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma den başka konuları arama kutundan arattırın. Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Azrail Hakkında bilgiler, Azrail kesimi için Şeytan kulesi çıkma rehberi, Kat kat şeytan kulesi anlatımı. Azraile Giden Yol.. Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma Bilgileri.

Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma - Şeytan Kulesi Çıkma ve Azrail Kesimi

Metin2 de en hızlı kasılma yapabileceğiniz yollardan biri de şeytan kulesidir. Şeytan Kulesi Metin2 Mmo OnlineŞeytan kulesi katlardan oluşmaktadır. Her katta size bir görev verilir ve bu görevleri yaptıkça yukarı kata ışınlanırsınız. 

Metin2 de oldukça sevdiğim kısım şeytan kulesine çıkmaktır. Burda bolca şeytan öldüreceğiz. Şeytan taşlar gibi acımayın! :) Fakat Şeytan kulesi tırmanma göründüğü kadar kolay değildir. Zemin kat +8 kat ile baya uzun bir serüven. Buraya giderken kesinlikle sağlam bir grup yapmalısınız. Tek başına şansınız yok denecek kadar az. Şimdi rehberimize başlayalım;

Şeytan Kulesine Nasıl Gidilir: Öncelikle Vadiye gidin, Vadinin ortasında ki tapınağa giriş yapın, Tapınağın tam orta noktasına gidin ve şeytan kulesini görebilirsiniz.

Bilgi: Şeytan Kulesine Karanlık Tapınak tan gidilir,yada level 60 ve üzeri oyuncular ışınlayıcıdan direk olarak ışınlanabilirler.Kuleye girebilmek için minimum leveliniz 40 olmalıdır.Kulenin her katında tamamlanması gereken görevler vardır.

Şeytan Kulesi Çıkma Rehberi

Zemin Kat

Zemin kata girdiğinize Dayanıklılık Metini ni keserek, 1.kata ışınlanabilirsiniz.Eğer Dayanıklılık Metini yok ise, respawn olmasını,yani yeniden düşmesini beklemek zorundasınız.

Rakip: Şeytan Okçu, Şeytan Askeri, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Şamanı,Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri, Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı ve Dayanıklılık Metini nden çıkacak canavarlardır.

Kat 1

Tüm canavarları yok et

Not:Bu katta bulunan canavarlar agresiftir,kendileri saldırırlar.Ayrıca bu katta ölüp şehirde başla dediğinizde otomatik olarak 1.köye ışınlanırsınız.

Rakip: Şeytan Okçu, Şeytan Askeri, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Şamanı, Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri, Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı

Kat 2

Şeytan Kral ve Tüm canavarları yok et.

Rakip: Şeytan Okçu, Şeytan Askeri, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Şamanı, Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri, Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı, Uçan Kafatası, Ölümcül Uçan Kafatası, Şeytan Kral

Kat 3

 Doğru Metin Taşını Bul ve Yok et

1 Şeytan Metini, 7 Lanet Metini
Bilgi: Şeytan Metini ni kestikten sonra,7 adet Lanet Metini ortaya çıkar, 15 dakika içinde doğru metin taşını bulmalısınız.

Rakip: Şeytan Metini ve Lanet Metini nden çıkacak canavarlar

Kat 4

20 dakika içinde 5 adet mühürü açın.
Mühürleri açan anahtarları düşürebilmek için,tüm yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.

Rakip: Şeytan Okçu, Şeytan Askeri, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Şamanı, Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri, Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı


Kat 5

Tüm canavarları yok et

Kibirli Şeytan Kral da dahil olmak üzere,tüm canavarları kesmelisiniz.Tüm canavarlar kesildikten sonra Şeytan Kulesi Demircisi,Silah Ustası,Zırh Ustası yada Kuyumcu Ustası olmak üzere bu 3 seçenekten birisinin demircisi ortaya çıkmış olur.Şeytan Kulesi Demircisi,bir itemi yükseltirken ekstra malzeme istemez.Örneğin +7 ye basacağınız 66 level bir zırh için gerekli olan Beyaz İnci olmadan itemi basar.

Rakip: Şeytan Okçu, Şeytan Askeri, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Şamanı, Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri, Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı, Hınç Hayaleti, Ölümcül Hınç Hayaleti, Kibirli Şeytan Kral

Kat 6

NOT:6.Kata çıkabilmek için 75 level üstü olmanız gerekmektedir.
Ölüm Metini ni yok et
Tüm Ölüm Metinlerini keserek Katil Metini çıkmasını sağlamalısınız.Katil Metininden çıkan bilinmeyen kutu larda üst kata çıkmak için gerekli olan,Zin-Sagui haritası vardır,içinde doğru harita olan kutuyu bulana kadar,Katil Metini kesmeye devam etmelisiniz.

Rakip: Ölüm Metini ve Katil Metini nden çıkacak canavarlar, Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri,Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı, Hınç Hayaleti, Ölümcül Hınç Hayaleti,Kafatası Kılıç Ustası, Çirkin Şeytan Lideri, Hayalet Kılıç Ustası, Ölümcül Kaos Hayaleti, Kaos Hayaleti

Kat 7

Zin-Bong-In Anahtar ı bulabilmek için,canavarları kesmelisiniz,fakat sahte anahtarlarda düşebilir. Bong-In-Anahtar sahtedir.
8.kata erişmek için,Zin-Bong-In-Anahtar ını odanın sağında bulunan taş üzerine sürükleyip bırakmanız gerekir.

'Rakip:Çirkin Şeytan Okçusu, Çirkin Şeytan Askeri,Çirkin Şeytan Mızrakçısı, Çirkin Şeytan Şamanı, Hınç Hayaleti, Ölümcül Hınç Hayaleti,Kafatası Kılıç Ustası, Çirkin Şeytan Lideri, Hayalet Kılıç Ustası, Ölümcül Kaos Hayaleti, Uçan Kafatası, Ölümcül Uçan Kafatası, Ölümsüz Hayalet

Kat 8

İşte nihayet Lucifer Azrail ile hesaplaşma vakti geldi.Burda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

İpucu: 78 lvl Lucifer (Azraili) i rahat kesebilmek için,önce etrafındaki canavarları öldürün. Lucifer çok kuvvetli bi canavardır,bu sebeple bir ejderha yardımı şaman karakterinde yanınızda olmasında fayda var ve dönüşerek kesmek daha kolaydır.Lucifer öldükten sonra size Lucifer sandığı verir.Bir süre sonrada görev tamamlandı diye sizi kule dışına ışınlar.

78 lvl Azrail Kesimi; Burda oldukça hızlı bir şekilde etrafı temizleyin ve azrail ile baş başa kalın. Gruptaki kutsamacılar sizi durmadan kutsamalıdır. Azrail can basma özelliği olduğu için savaşcılar ve ninjalar dönüşüm kürelerini kullansın ve dışardan kutsamacılar sadece kutsama işlemini yapsınlar. rahatca kesebilirsiniz. Metin2 oyununda oldukça zevkli bir takım işi olan şeytan kulesi çıkma bu şekilde bitecektir.

Etiketler:

Kat Kat Şeytan Kulesi Tırmanma Yorumları