Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Karanlık lider Biyolog eşyaları - Tag topics metin2mmo.com

Karanlık lider Biyolog eşyaları Karanlık lider den düşen biyolog eşyaları nelerdir. Karanlık Lider 90 lvl biyolog görevi Liderin Ruhtaşı Liderin Notları düşürür. detay bilgileri içerir. Karanlık lider Biyolog eşyaları den başka konuları arama kutundan arattırın. Karanlık lider Biyolog eşyaları hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Karanlık lider Biyolog eşyaları konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de Karanlık Lider nerde çıkar, Sağlam bir boss olan Karanlık Lider kesildiğinde hangi itemleri ve eşyaları düşürmektedir.. Karanlık lider Biyolog eşyaları Bilgileri.

Karanlık lider Biyolog eşyaları - Karanlık Lider rehberi, nerde çıkar ve ne düşürür

Metin2 nin karanlık boss patronuKaranlık lider boss, metin2 mmo pvp serverlar olan ve kesilmesi o kadar zor olmayan yine de güçlü bir patron ile karşı karşıyasınız. 

Metin2 de boss patronlar içinde kesilmesi luzumu olmayan bosslardan biridir. Karanlik lider  boss için Neden derseniz görev itemleri hairicinde hiç bir eşya ve item düşürmemektedir. Birde oldukça da levelinize göre ise kesmeizi zordur. Şimdi detaylara bakalım;

Karanlık Lider kaç lvl dir.

54 lvl patrondur. 1 Karanlık Liderin yanında , 2 Elit Mistik Haberci, 2 Mistik Cellat vardır

Karanlık lider nerede çıkar;

Hwang Tapınağı son odaya doğru Köprü de görülebilir. Son odada balkonda görülebilir.

Karanlık lider den neler düşer;

Lvl 90 biyolog görevinde kullanılan görev itemleri düşemktedir.

Liderin Ruhtaşı
Liderin Notları

Bu itemlerin haricinde bu boss tan başka bir şey düşmemektedir. Metin2 pvp serverler de bu patrona dokunmayın bile. Fakat metin2 tr de görev yaparken bu bossu kesmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

Etiketler:

Karanlık lider Biyolog eşyaları Yorumları