Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Karabüyü ile Büyülü Silah Şuraların Farkları

Karabüyü ile Büyülü Silah Şuraların Farkları

Pvp Server

Kategori: karakter

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Karabüyü Şura ve Büyülü Silah şura arasında ki farklar nelerdir. Hangi Şura karakter sınıfı daha üstün veya daha zayıftır. 479

Karabüyü ile Büyülü Silah Şuraların Farkları Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Karabüyü ile Büyülü Silah Şuraların Farkları Detaylar

Metin2 karakter Karabüyü ile Büyülü Silahın Farkı

Kara Büyü” İçin “Büyülü Silah” vs`de Karaßüyü Sura En İyi seçenek olarak bilinmektedir. Kasmadaysa, Şöyle Diyelim Hiç Bir Karakter 80LwL Bir Büyülü Silah Sura Kadar İyi Kasamaz… Büyülü Silah Sura`da Yer Almakta olan 2 Skill

B.Silah Suray`ı Kasılmada Rakipsiz Kılıyor, Peki Nedir O Skiller ?

“Büyülü Kılıç” ve “Büyülü Zırh” Büyülü Kılıç`ın mükemmel masterıdır. Bedensel Savaşçının Hava Kılıcından Çok Daha İyidir. Büyülü Zırh İse Tıpkı Zihinsel Savaşçıda`ki Güçlü Beden Gibi Defans Vermektedir.

Bunların 2`si Bi Arada Olunca da B.Silah Sura Kasmada 1 Numaralı hale gelmektedir. Ama WS`de Ne Yazık ki O kadar başarılı değildir ve aslında amaç VS ise kesinlikle B.Sİlah Sura ile Oynanmamalıdır.

Dedigimiz gibi Kara Büyü’nün en önemli stat’i int (zeka) dir. Bu nedenle de mümkün olduğu kadar hızlı bir biçimde int’i 90′a getirmelisiniz. Bunun için en dogru yol 3 int 1 vit şeklindedir.

Ancak sizi kasacak arkadaşlarınız veya bir loncaniz varsa, itemlariniz da varsa full int gidebilirsiniz. daha fazla metin2 karakterler kılavuzları için bakabilirsiniz.
En kötü ihtimalle 2 int 1 vit gitmelisiniz. Seçim tabi ki size kalmıştır burada lakin daha iyisi olarak önerilen şekil 3 ine 1 vit’dir.

metin2 karabüyü ve Büyülü silah şura

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar