Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi

Pvp Server

Kategori: karakter

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Ejder gücü şaman statü dağılımı, Taş dizilimi ve becerileri ile tam rehber. 21

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi Detaylar

http://www.nedirbilgiler.com/discussion/418/ejderha-guecue-saman-statue-efsun-ta%C5%9F-rehberi


1:Ejderha Atışı:Bu skill hem kasılmak hemde duello için en ideal skilldir. Hem rahat dolar hem düşmanı geri teper hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

2.Tılsım Atışı:Genellikle slot çekmek içi kullanılır ama ejderha atışı gibi hem rahat dolar hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

3.Ejderha Kükremesi:Görüntüsü nedeni ile oyuna yeni başlayan şaman karakterlerin gözde becerisidir.Zaman olarak geç doldugu için vsci şamanlar tarafından pek desteklenmez ama zor bir durumdayken düşmanı 2 defa ard arda geri tepmesi Ejderha Kükremesi'ni önemli kılar.

4.Ejderha Yardımı:Çok önemli bir beceridir diyer bir adı da Kritik'dir.

5.Kutsama:Bu beceri vs'lerde çok önem taşır çünkü düşmanın düz vuruşlarını ve bedensel savaşcıların güçlerini azaltır bu yüzden savaşcılarla duello yapıldıgında bu beceri çok idealdir.

6.Yansıtma:Bu oyuna yeni başlayanlar için gine bir gözdedir pek önem taşımaz yapılacak en son master bu olmalıdır mesela örnekde verim


Tags : , Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar