Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejderha Gücü Şaman statü dağılımı nasıl olmalıdır

Ejderha Gücü Şaman statü dağılımı nasıl olmalıdır

Pvp Server

Kategori: karakter

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Ejderha Gücü Şaman statüleri nasıl verilir. Kritikçi şaman statüleri dağılımı nasıl olmalıdır. En sağlam kritikçi ejderha gücü şaman statüleri 303

Ejderha Gücü Şaman statü dağılımı nasıl olmalıdır Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Ejderha Gücü Şaman statü dağılımı nasıl olmalıdır Detaylar

Metin2 Ejderha Gücü Şamankritikçi şaman, metin2 pvp serverler oldukça sık kullanılan bir karakter sınıfıdır. Statülerin dağılımı oldukça önemlidir.

Sağlam bir Ejderha Gücü Şaman geliştirmek için tüm gelişimi bütün olarak almakta fayda var. Tam gelişim rehberi için sitemizde karakter gelişim rehberi kısmından erişebilirsiniz.

Metin2 de özellikle lonca ve boss ve diğer grup savaşlarında şamanlar oldukça ihtiyac duyulan bir sınıftır. Ejderha Gücü Şaman en çok ihtiyac duyulan karakter sınıfıdır. Şimdi statü gelişimlerine pvp ve metin2 resmide bakalım;

Metin2 resmi Ejderha Gücü Şaman statüleri;

İNT>=VİT>DEX>STR şeklinde bir dağılımda int ve vit i eşit yada 1 vit 2 int şeklinde statü verilimi yaparak iki statüyüde doldurmamız gerekir. Max seviyeye ulaştıktan sonra dex ve sonrasında str ye geçebilirsiniz. Şaman karakterlerinin becerilerini int en çok olmak üzere bir miktarda vit ile dex geliştirebilmektedir.

Metin2 pvp serverler de Ejderha Gücü Şaman statüleri;

İNT>VİT>DEX>STR Şeklinde gidebilir. Burda isterseniz 5 int 1 vit yaparsanız can konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Fakat pvp serverler oldukça hızlı gelişim gösteren oyunlar oldukları için sıra ile int vit şeklinde gidebilirsiniz.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar