Metin2 Private Top Servers

karakter pvp serverler

Server

Popüler Metin2 Karakterler Rehberleri

Metin2 Karakterler Rehberleri Karakterler Rehberleri, Metin2 Savaşcı, Şaman, Şura, Ninja, Lycan Karakterleri gelişimi rehberi. Efsunlar, Statüler, İtemler, Şebnemler vs karakter geliştirme Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy tanıtımı yukarı taşır.

karakter pvp server

Savaşcı Efsunları 1-1 PvP Efsunlar ve Statü

Oy:34 Mmo

Metin2 Bedensel ve Zihinsel Savaşcı İçin 1-1 Efsunlar, Metin2 Savaşcı efsun dizilimi ve statüleri, Her karaktere karşı güçlü bir savaşcı ol!

karakter pvp server

Bedensel Savaşçı Beceri, item, efsun, taş

Oy:31 Mmo

Bedensel Savaşçı Becerileri, İtem efsunları, Statü gelişimi gibi bir çok konu hakkında bilgileri içermektedir. Bedensel Savaşçı gelişimi rehberi

karakter pvp server

Bedensel Savaşçı Efsunları

Oy:31 Bilgi

Bedensel Savaşçı Efsunları Dizilimi. Metin2 en sağlam bedensel savaşcı efsunları içermektedir. Yatmayan Sağlam Bedensel Savaşcı Rehberi.

karakter pvp server

Lycan Efsun, Statü, Beceri Lycan Rehberi

Oy:30 Mmo

Metin2 Lycan gelişimi nasıl olmalıdır, Lycan Efsunları, Lycan Statüler ve Becerileri ile Sağlam Lycan hakkında tam rehber bilgileri

karakter pvp server

Zihinsel Savaşçı Efsunları, Statü, Taş Ve İtemleri

Oy:30 Mmo

Zihinsel Savaşçı Wslik Ve Kasılmak Rehber, Zihinsel Savaşçı efsunlarıi Zihinsel Savaşçı Statü beceri, İtemleri ve taşları ile tam rehber.

karakter pvp server

Bıçakçı Ninja Efsunlar, Statüler, İtemler

Oy:29 Mmo

Bıçakcı ninja efsunları, Bıçakcı ninja statü dağılımı, Sağlam itemleri ve Yatmayan en sağlam Bıçakcı ninja hakkında en detaylı rehber

karakter pvp server

Kara Büyü Sura Efsun, Statü, Beceri, Taş

Oy:29 Mmo

Kara Büyü Sura tam gelişim rehberi, Kara Büyü Sura Efsunları, Kara Büyü Sura Statü, Beceri Ve İtemler ile taşları ile tam klavuz. Sağlam Karabüyü isteyenler için.

karakter pvp server

Okçu Ninja Efsunları, Statü, Taşlar

Oy:29 Mmo

Metin2 Okçu Ninja efsun dizilimi nasıl olmalı, Okçu ninja statü gelişimi, Okçu eşyaları +4 taşları ve beceri ve wslik bakımdan gelişimi için en iyi ve yeni Okçu ninja kılavuz rehberi.

karakter pvp server

Büyülü Silah Sura Efsunlar, Statü, Taş ve Öneriler

Oy:26 Mmo

Büyülü Silah Sura efsunları, Statü dizilimi, İtemleri ve taşları hakkında detaylı bilgi. Sağlam Büyülü Silah Sura tam ve geniş rehber.

karakter pvp server

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi

Oy:26 Mmo

Ejderha Gücü Şaman Efsunları dizilimi nasıl olmalıdır, Ejder gücü şaman statü dağılımı, Taş dizilimi ve becerileri ile tam rehber.

karakter pvp server

İyileştirmeci Şaman Efsun, Statü, Taş, Beceri Rehberi

Oy:25 Mmo

En sağlam İyileştirmeci Şaman Efsunları nelerdir, Statü dağılımı, Taş dizimi, Ve diğer ayarları ile metin2 de en sağlam iyileştirmeci şaman rehberi

karakter pvp server

Suralara Karşı Savunma Nasıl Yapılır

Oy:4 Bilgi

Şura karakterlerine karşı savunma yapmak için nasıl bir yapılandırma yapmak gerekir. Şuralara karşı savunma en sağlam şura yıkma rehberi.

karakter pvp server

Karabüyü ile Büyülü Silah Şuraların Farkları

Oy:4 Bilgi

Karabüyü Şura ve Büyülü Silah şura arasında ki farklar nelerdir. Hangi Şura karakter sınıfı daha üstün veya daha zayıftır.

karakter pvp server

Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi ? Şaman rehberi

Oy:1 Bilgi

Metin2 Şamanlar arasındaki Farklar Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi daha güçlü hangisi hangi konuda daha avatajlı Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi rehberi

karakter pvp server

Bıçakçı Ninja Statü nasıl verilmelidir

Oy:0 Bilgi

Bıçakçı Ninja Statüleri nasıl olmalıdır. Bıçakçı Ninja Statü dağılımı nedir ve gelişimi hakkında bilgiler. Statü en doğru dağılım rehberi.

Yeni Metin2 Karakterler Rehberleri