Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri - Tag topics metin2mmo.com

Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri Metin2 de Sürgün mağarasına giriş için gerekli olan Kantaşı görevi nasıl yapılır ve ödülleri nelerdir. detay bilgileri içerir. Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri den başka konuları arama kutundan arattırın. Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Kantaşı Görevi nasıl yapılır, Kantaşı nasıl düşürülür, Kantaşı elde etmek için yapılması gereken görev nedir ve görev nasıl yapılır.. Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri Bilgileri.

Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri - Kantaşı nasıl alınır, Kantaşı Görevi

Kantaşı Size sürgün mağarasına girmek için gerekli olan bir itemdir. Kantaşı almak sahip olmak için Seon-Hae npc den bu görevi almanız gerekmektedir. Görevin ismi mağranın içi görevidir. Görev kolay olmamakla birlikte ne yapmanızı bildiğiniz takdirde kolaylıkla yapabilirsiniz. Görev yapmak için 75 level olmanız gerekmktedir.

Seon-Hae nereden çıkar:  Bütün köylerin 1. köylerinde
Sarı bayrakta Yongan: 655,646
MAvi bayrakta Pyungmoo: 471,576
Sarı bayrakta Joan: 618,562

Görev nasıl yapılır;
Seon-Hae ye git.
Doyyumhwan(ateş diyarıdır:Ateşin ve ızdırabın kol gezdiği bir bölgedir,çok tehlikeli canavarlar vardır. Alev, Alev Savaşçı ve Alev Kral gibi! ) a git ve işaretli yerlerden 7 Fosil Gözyaşı topla.
Doyyumhwan daki Alev leri öldürerek 4 Obsidyen topla.
Topladığın bu eşyaları Seon-Hae ye verdiğinde  Baljit-Elvedinin Gözyaşı nı verecek.
Kızıl Orman a git ve işaretli noktayı ara.
İşaretli noktaya vardığında gelen görevi aç ve Kan Damlası kazanacaksın.
Seon-Hae ye dön ve görevi bitir.

Görev ödülleri;
1xKantaşı Görevi yaptığınızda artık bir kantaşınız olacaktır. Bu görev tekrarlanabilir bir görevidir. Metin2 de kasılmak için en uygun yer sürgün dür. Bunun için bu görevi tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Etiketler:

Kantaşı Görevi Nasıl yapılır ve Ödülleri Yorumları