Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Beş Element Kılıcı Dönüşümü ve Artı Basma

Beş Element Kılıcı Dönüşümü ve Artı Basma

Pvp Server

Kategori: item

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Beş Element Kılıcı nasıl dönüştürülür. Beş Element Kılıcı elde etmek için gereken bilgi ve artı basmak için gereken itemler ve malzemeler. 231

Beş Element Kılıcı Dönüşümü ve Artı Basma Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Beş Element Kılıcı Dönüşümü ve Artı Basma Detaylar

Metin2 Ninja kılıcı olan Beş Element Kılıcı 87 lvl den sonra takabileceğiniz bir silahdır. Ninjaların en iyi yakın dövüş silahı diyebiliriz. Bu silahı bir yaratıktan veya bir boss dan düşürmeniz mümkün değildir. Sadece bosslardan düşen karanlık sandık içinden çıkma olasılığı bulunmaktadır.

Beş Element Kılıcı nasıl elde ederiz; Npcler den istediği eşyaları vererek üretebiliriz.

Seon-Pyeong a +9 Ruhsuz Bıçak,3 adet Eskrim Broşürü,100 adet Enerji Parçası,2 adet Kutsama Kağıdı ve 5.000.000 Yang verdiğinizde size bir adet Beş Element Kılıcı üretir.

Jae-Seon Kim a +5 ve üzeri Ejderha Bıçağı,10 adet Bronz Kenet, 10 adet Safir Oyma Bıçağı ve 100.000 Yang verdiğinizde size 1 adet Beş Element Kılıcı üretebilir. Not: Bu işlem başarısızda olabilir, başarılı olduğu takdirde silahta bulunan bonuslar ve taşlar silinir .

Beş Element Kılıcı + basma da: Sadece enerji parçası istemektedir. +9 a kadar 400 e yakın enerji parçası kullanmış olacaksınız

metin2 pvp serverler, metin2 mmo, ninja

Benzer Metin2mmo Konuları

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar