Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür - Tag topics metin2mmo.com

Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür Zehir kılıcı düşürmek için hangi slotları kesmek gerekir. Zehir kılıcı elde edilmesi için hangi slotlara saldırıp düşürmek lazım. detay bilgileri içerir. Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür den başka konuları arama kutundan arattırın. Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Zehir Kılıcı Nerden Düşer, Hangi yaratıklardan Zehir kılıcı düşmektedir.Hangi sandıklardan Zehir kılıcı çıkmaktadır. Detaylı anlatım.. Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür Bilgileri.

Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür - Zehir Kılıcı Nerden Düşer

Metin2 de zehir kılıcı oldukça iyi ve ortalaması yüksek beceriler ve zarar verebilen bir kılıç türüdür. Oyunda her yerde göremezsiniz. Düşürmek oldukça zordur. Fakat pvp serverler oyunlarında drop oranları yüksek olduğu için düşmesi daha muhtemeldir.

Ortalama beceri ve zarar hasarları yüzde olarak rastgele bir şekilde gelebilir. Örneğin %50 ortalama zarar, -10 Beceri hasarı gibi bir çok kombinasyonla zehir kılıcı gelebilir.

 

1- Yaratıklardan Düşmektedir.

Oyunda patron dediğimiz yaratıklardan zehir kılıcı düşebilir. Fakat hepsinden değil. Zehir kılıcı düşen yaratıklar ve bosslar;

Setaou Lideri,

Setaou Savaşçısı,

Setaou Askeri

yaratıkları aracılığıyla zehir kılıcını direkt olarak envanterimize düşürebiliriz .

2- Boss Sandıklardan Düşer.

Sandıklarımız zehir kılıcımızı düşürmek için ikinci alternatifimizdir diyebiliriz.

Azrail Sandığı

Örümcek Barones Sandığı

temin edip sandıklarımızı açarsak Zehir kılıcı düşürme ihtimalimiz var tabi bosslardan düşürme ihtimalimize göre biraz daha az bir ihtimal olsa da yinede düşürme şansınız mevcut. Direk Zehir kılıcı almaktansa 5-10 adet sandık açarak zehir kılıcı düşürebilirsiniz.

Bu şekilde zehir kılıcı elde edebilirsiniz. Kılıç genelde düz vuruşu sağlam olan bedensel savaşcılar tarafından kullanılmaktadır.

Etiketler:

Hangi slotlar Zehir Kılıcı düşürür Yorumları