Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Hangi ok hangi yaratıklardan düşer - Tag topics metin2mmo.com

Hangi ok hangi yaratıklardan düşer Metin2 oklar hangi yaratıklardan düşer. Gümüş Ok, Çelik Ok, Demir Ok, Tahta Ok, Bambu Ok, Taş Ok, düştüğü canavarlar detay bilgileri içerir. Hangi ok hangi yaratıklardan düşer den başka konuları arama kutundan arattırın. Hangi ok hangi yaratıklardan düşer hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Hangi ok hangi yaratıklardan düşer konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 oklar düştükleri yerler. Okçu ninja oklar nerden düşer, Hangi yaratıklardan ok düşmektedir. Tüm ok çeşitleri ve bulundukları yerler. Hangi ok hangi yaratıklardan düşer Bilgileri.

Hangi ok hangi yaratıklardan düşer - Ninja okları nerden düşer, Oklar rehberi

Hangi Ok Nerden Düşer. Metin2 de oklar yaratıklardan düşebilmektedir. Bu okların kendine göre saldırı değeri bulunmaktadır. İyi bir ok almak için aşağıdaki yaratıkları kesebilir. Yada bana normal bir ok yeter derseniz Npc den satın alabilirsiniz.

  • Tahta Ok:Silah Satıcısından satın alabilirsiniz.
  • Bambu Ok:Beyaz Yeminli Okçu (20 Level) , Vahşi Okçu (35 Level) , Korkak Beyaz Yeminli Okçu (20 Level), Siyah Rüzgar Okçu (29 Level) canavarlarından düşürebilirsiniz.
  • Taş Ok:Akrep Okçu (47 Level) canavarlarından düşürebilirsiniz.
  • Demir Ok:Yılan Okçu (51 Level) canavarlarından düşürebilirsiniz.
  • Çelik Ok:Hastalıklı Okçu (58 Level) canavarlarından düşürebilirsiniz.
  • Gümüş Ok:Şeytan Okçusu (58 Level), Setaou Okçusu (93 Level) , Setaou Avcısı (89 Level) canavarlarından düşürebilirsiniz.

Metin2 pvp serverler de hepsi de satıcıda veya başka bir npc de satılabilir. fakat tr de yukardaki tabloda ki bir durum söz konusudur.

Etiketler:

Hangi ok hangi yaratıklardan düşer Yorumları